Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - V tropech odehrála Mostecká liga malé kopané své sedmnácté kolo. Nikoli zeměpisně, ale rozhodně teplotně. Ospalosti počasí odpovídala jak docházka jednotlivých týmů, tak zápasové tempo. Hned ve čtyřech zápasech se našel tým, který nedokázal ani jednou skórovat a i některé ostatní výkony měly blíže spíše k nedělní procházce.

Sedmnácté kolo Mostecké ligy malé kopané. Foto: MLMK

Hned první utkání znamenalo demolici pro teplické Nostalgiky v poměru 15:0. Tím, kdo jim tuto krutou porážku uštědřil, byl tým Sportbar Delta. Zde je ovšem třeba uvést, že Nostlagici se sešli pouze v pěti hráčích a celé utkání tak odehráli bez střídání a ještě v oslabení. V týmu vítězů nejvíce zářil Stanislav Levý (4+4). Výrazněji bodovali ještě Martin Matura (4+2), Luděk Dostál (1+5) a František Březina (4+1).

V druhém zápase dne se střetla mužstva FC Kanec a FC Boe United. Boe dokázalo vyhrát poločas 1:2, ale zápas nakonec ztratilo v poměru 5:2. V týmu vítězů nejvíce bodoval David Macko (2+1) a Petr Linka (1+1). Na oba góly poražených nahrával Jakub Hošek (0+2).

Třetím zápasem dne bylo utkání mezi FC Levels a FK Mamut. To pro sebe po poločase 0:4 získali hráči Mamuta konečným skóre 5:8. Vítěze táhli za výhrou především Lukáš Schut (3+3) a Radek Valoušek (2+2). V týmu poražených zaznamenali po dvou zásazích Jindřich Gruntorád a Vít Kořínek (2+0).

V poledne se proti sobě postavil proOFFICE a Inseminátors FC. Demoralizované družstvo proOFFICE utrpělo svou historicky nejvyšší porážku v poměru 0:11, aniž by výrazněji ohrozilo branku soupeře. V týmu vítězů se prosadili především Michal Netolický (2+4) a Jan Pyskatý (2+2).

Rovněž v posledních dvou zápasech kola nedokázal jeden z týmů skórovat. Prvním z nich byli hráči FC Gunners Most, kteří podlehli Gamblers Most v poměru 16:0. V tomto zápase hrála obě družstva bez střídání a tak se zápas postupem času měnil v odpoledním horku spíše v boj o přežití. Hned o jedenáct z celkových šestnácti gólů se zasloužil Adam Koudelka (7+4). Po pěti bodech zaznamenali Robert Dvořák (5+0) a Martin Hlaváček (0+5). Svou vychytanou nulu kuriózně ozdobil brankář vítězů Ondřej Bíro ještě čtyřmi kanadskými body (1+3).

Kolo uzavřelo vítězství FC Citizens nad Old Bridge v poměru 0:6. Opět nejvýše stál mezi svými spoluhráči Ladislav Kešner (3+1). Doplňoval ho pak především Ladislav Kobylák (1+2).

Kanadské bodování

Jedenáct bodů proti Gunners postavilo do čela kanadského bodování momentálně Adama Koudelku (45+22) z Gamblers Most. Za ním je o jeden bod Ladislav Kešner (41+25) z FC Citizens a třetí je opět o bod Stanislav Levý (36+29) ze Sportbaru Delta.

Trojici nejlepších střelců nyní tvoří Adam Koudelka (45 gólů) před Ladislavem Kešnerem (41) a Františkem Tůmou (40) z FC Kanec.

Nejlepším nahrávačům ligy vévodí Stanislav Levý (29 asistencí), před Ladislavem Kešnerem (25) a Adamem Koudelkou (22).

Nejlepším brankářem ligy je stále Ondřej Bíro z Gamblers Most, který si dlouhodobě udržuje úctyhodný průměr pod 2 obdržené góly na zápas (nyní 1,71). Zároveň tento hráč dokázal nashromáždit ze své pozice už šest kanadských bodů. Druhým je Ondřej Murcko (3,23) ze Sportbaru Delta a trojici nejlepších uzavírá Daniel Soldan (3,27) z FC Boe United.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací