Zprávy ze sportu

Mažoretky Mini Sluníčko Most úspěšně zakončily sezónu

Reklama

Most - Uplynulé dva víkendy se mažoretky Mini Sluníčko Most zúčastnily svých posledních soutěží v sezóně 2013/2014. Dne 6.června 2014 se konala Mažoretková soutěž v Duchcově, kde se dívky z Mini Sluníčko Most předvedly se sestavou v miniformaci a za svůj výkon získaly stříbrný pohár.

Foto z Eryta Dance v Kadani. (Vlevo Pavla Fojtová, vpravo Tereza Riegerová)

Týden po té, v sobotu 14. června 2014 se pořádal 5. ročník taneční soutěže Eryta Dance v Kadani, kterého se premiérově zúčastnily i naše mažoretky. Konkrétně duo tvořené z mažoretek Mini Sluníčko Most a to: Pavla Fojtová a Tereza Riegerová.

Dívky se se svým vůbec prvním duem umístily taktéž na krásném druhém místě. Navíc, jedna z našich duistek - Tereza Riegerová, získala zvláštní ocenění poroty Miss sympatie. Mažoretky Mini Sluníčko Most tak úspěšně zakončily svou letošní soutěžní sezónu, během které získaly celkem 16 umístění.

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.