Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Tento víkend byl v rámci Mostecké ligy malé kopané posledním „dvojitým" před prázdninami. To znamená, že se opět hrálo v sobotu i v neděli. Přestože proběhla dvě kola, bylo celkem odehráno pouze devět zápasů, neboť dva byly odloženy a jeden kontumován.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

Sobotní program zahájilo utkání mezi FC Levels a Nostalgiky. To pro sebe získali Nostalgici v poměru 2:7, když nejvýrazněji k tomu přispěli jedinými sobotními hattricky Ladislav Kalbáč (3+1) a Václav Kerner ml. (3+0). Čtyři kanadské body si připsal rovněž Matěj Rudolf (1+3).

Poté následovala porážka týmu proOFFICE od FC Boe United, kteří zvítězili 2:8. Tým proOFFICU nastoupil do zápasu pouze se čtyřmi hráči v poli a výsledek tak není nijak překvapivý. V týmu vítězů opět potvrdil své dirigentské schopnosti Tomáš Walter (1+4). Z ostatních ještě výrazněji bodoval Marek Hrvol (2+1). Oba čestné úspěchy poražených zařídil David Ferenc (1+1).

Třetí zápas dne proti sobě svedl týmy Old Bridge a Inseminátors FC. Inseminátoři pro sebe získali zápas až ve druhém poločase konečným skóre 2:7 po poločasové remíze 2:2. Hned o pět gólů se zasloužil Michal Netolický (2+3). Na tři góly pak nahrával Pavel Jarolím (0+3). V týmu Old Bridge je na obou vstřelených gólech podpis Jaroslav Šromek (1+1).

Neúplné sobotní kolo uzavřelo vítězství týmu FC Kanec nad FC Citizens 4:0. Hned tři hráči si připsali zápis (1+1) a to David Macko, Ladislav Malina a Petr Vlášek. Gólman Kance Ladislav Jochman se vychytanou nulou stal brankářem kola.

Nedělní program přinesl pět zápasů, neboť utkání FC Levels – FC Citizens se neodehrálo kvůli kontumaci ze strany FC Citizens, kteří tak prohráli 5:0.

Kolo otevřel zápas mezi FC Kanec a FC Gunners Most. Ten Gunnerům přinesl další vysokou porážku, tentokrát 21:3. Tato demolice má zejména dva autory a to bratry Tůmovi. František dosáhl na skóre (7+6) a Kamil na (11+2). Mezi Gunnery fotbalové kvality osvědčil Martin Šmejc (2+1).

Druhým zápasem dne bylo překvapení víkendu, a to druhá letošní porážka Gamblers Most, tentokrát od týmu FC Boe United, v poměru 3:4. Boe pro sebe získalo již poločas 1:3 a v tom druhém dokázalo své vedení udržet. Dvakrát dokázali bodovat Lukáš Pechar (1+1) a Petr Antonů (0+2). Za Gamblery dvakrát odpovídal Adam Koudelka (2+0).

Po sobotní prohře si v dalším střetnutí spravili chuť hráči proOFFICE, kteří porazili Nostalgiky 8:0. Hned šest bodů zaznamenal Vojtěch Benda (5+1). Brankář Martin Zuda vychytal své druhé čisté konto v řadě a stal se brankářem kola.

V jednu hodinu porazili hráči Old Bridge tým FK Mamut 5:2. Jednoznačně nejvíce se o to zasloužil Michal Broskovics (2+2). Na oba góly poražených nahrával Radek Valoušek (0+2).

Víkendový program uzavřela porážka Sportbaru Delta s Inseminátors FC 2:7. Za vítěze bodovali zejména Roman Bystrý (2+3) a Jiří Pejchar (2+0). Pod oba úspěchy Sportbaru se podepsal David Rubáš (1+1).

Bodování

Před posledním předprázdninovým kolem se na rozdíl pouhého jednoho bodu přiblížili vedoucím Gamblerům hráči FC Kanec. Na třetím místě jsou aktuálně Inseminátors FC.

Nejlepším hráčům ligy momentálně vévodí František Tůma z FC Kanec (53+27). Následován je Adamem Koudelkou z Gamblers Most (49+23) a třetími Ladislavem Kešnerem (41+25) z FC Citizens a Stanislavem Levým (36+30) ze Sportbaru Delta.

Tůma rovněž vládne střelcům ligy (53 gólů) před Adamem Koudelkou (49) a Ladislavem Kešnerem (41).

Nejlepším nahrávačem je zatím stále Stanislav Levý (30 asistencí) před Františkem Tůmou (27) a Ladislavem Kešnerem (25).
Za ziskem titulu nejlepšího brankáře ligy stále směřuje Ondřej Bíro (průměr 1,88 gólu na zápas) z Gamblers Most. Z uctivé vzdálenosti jej následují Ondřej Murcko (3,07) ze Sportbaru Delta a Daniel Soldan (3,18) z FC Boe United.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací