22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Mladší přípravka FK Baník Most r. 2005 v neděli odpoledne odehrála utkání Krajského přeboru mladších přípravek proti celku FK Litoměřice a předvedla velmi dobrý technický fotbal.

"Jsem rád že kluci chtěli hrát fotbal stejně jako jejich soupeř a pokoušeli se o různé kličky, ale i kombinace," řekl trenér FK Baník Most Tomáš Rain.

Chlapci hráli utkání na travnatém hřišti Stadionu Josefa Masopusta v Mostě a hlavním smyslem utkání bylo chlapcům do hry moc nezasahovat a nechat je hrát fotbal. 

"Smyslem těchto utkání je, aby si zahráli všichni hráči z týmu a aby se chlapci fotbalem bavili, jelikož se neeviduje tabulka a není zde kam spadnout či postoupit, tudíž na chlapce není vytvářen žádný tlak a chlapcům se hraje o mnoho lépe . Takto k  fotbalu přistupují ve Španělsku a nese to své ovoce," doplnil trenér Tomáš Rain.

Z nedělního utkání jsme připravili také videoreportáž, aby jste měli představu jak tito chlapci (r. 2005) hrají fotbal a třeba z některého z nich vyroste nový Nedvěd či Rosický. Vychutnejte si též rozhovor s těmito malými chlapci o fotbale a jejich utkání. (dt)

VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ:

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.