Úterý 25. únor 2020
Svátek má Liliana
Archivováno

Most - Poslední předprázdninová neděle přinesla rovněž poslední předprázdninové kolo Mostecké ligy malé kopané. V jeho rámci bylo odehráno pouze pět zápasů, neboť utkání Gamblers Most – Nostalgici bylo odloženo. Tohoto odložení využil tým FC Kanec, který se díky výhře dostal do čela průběžné tabulky a největší favorit, Gambleři, tak paradoxně stráví celé prázdniny na druhé pozici.

Mostecká liga malé kopané má za sebou 21. kolo. Foto: MLMK

Kolo bylo zahájeno střetnutím mezi týmy proOFFICE a FC Citizens. Ti, ačkoli se nesešli zdaleka v nejsilnější sestavě, kladli překvapivě tuhý odpor a proOFFICU nakonec podlehli pouze 3:2 po nerozhodném poločase 2:2. Dva góly vítězů vstřelil Zdeněk Kušnír (2+0) doplněný Janem Berkou (1+0). Za poražené skórovali Antonín Fišer (1+0) a Ladislav Kobylák (1+1).

Druhé utkání dne proti sobě svedlo týmy Old Bridge a FC Boe United. Hráči Boe odehráli celé utkání pouze v šesti, tedy bez střídání. Přesto dokázali soupeře porazit v poměru 2:4. O to se zasloužila zejména čtveřice jeho hráčů Petr Antonů (1+1), Antonín Harzer (2+0), Lukáš Hejtman (0+2) a Tomáš Walter (1+1). Za Old Bridge snižovali David Gábel a Pavel Klárman (oba 1+0), když jim nahrával Lukáš Haspra (0+2).

Následoval zápas mezi FC Levels a FC Gunners Most. Gunneři se před prázdninami rozloučili sympatickým výkonem a jejich historicky první bod jim utekl o pouhý jeden gól, neboť podlehli 6:5. Kdyby v týmu FC Levels nenastoupil Jiří Masopust, pravděpodobně by se utkání vyvíjelo jinak. Tento hráč však sám vstřelil tolik gólů, co soupeř, tedy pět. Ze spoluhráčů mu nejvíce sekundovali Patrik Hendrych (1+2) a Arnošt Adámek (0+2). V týmu Gunners se o góly starali zejména Martin Fryč a Lukáš Christoph (oba 1+2).

Poté na sebe narazili FC Kanec a Inseminátors FC. Inseminátoři sice dokázali vyhrát poločas 1:2, ale nakonec podlehli 7:3, neboť i Kanec měl svého pětigólového střelce. Je pravidlem, že v jeho řadách je mimořádně střelecky potentní Tůma a ani v tomto zápase tomu nebylo jinak. Tentokrát se však nejednalo o Františka, ale o jeho bratra Kamila (5+1), který se stal bodujícím kola. Ze spoluhráčů ještě výrazněji bodovali Petr Vlášek (0+3) a František Tůma a Petr Linka (oba 1+1). Za poražené se prosadili Jan Pyskatý (2+0) a Pavel Jarolím (1+1).

Poslední góly před dvouměsíčním ligovým klidem padly v utkání Sportbar Delta proti FK Mamut. Čistě papírově mělo jít o snadnou záležitost pro Sportbar, ale Mamut nechtěl dát svou kůži lacino. Přesto nakonec po poločase 2:2 podlehl 3:2. Za vítěze skórovali Martin Pučok (2+0) a Karel Horák (1+0). Na všechny tři góly nahrával Vít Popelka (0+3). Za Mamut odpovídali Radek Valoušek (1+1) a Jiří Laštovka (1+0).

Prázdniny stráví na prvních třech místech průběžné tabulky týmy FC Kanec, Gamblers Most a proOFFICE.

Kanadské bodování

V kanadském bodování soutěže se na prvním místě opevňuje František Tůma z FC Kanec (82 bodů). Nikdo z jeho pronásledovatelů v tomto kole nebodoval a tak stále platí, že další jsou Adam Koudelka z Gamblers Most (72) a Ladislav Kešner z FC Citizens a Stanislav Levý ze Sportbaru Delta (oba 66).

Tůma si o gól polepšil i v čele střelců ligy (54 gólů). Druhý je Adam Koudelka (49) a třetici uzavírá Ladislav Kešner (41).
Trojice nejlepších nahrávačů ligy je vlastně čtveřicí, neboť se na třetí pozici dotáhl Vít Popelka ze Sportbaru Delta (25 asistencí). S ním je třetí Ladislav Kešner (25). Před nimi pak jsou František Tůma (28) a v čele Stanislav Levý (30).

Gambleři v tomto kole nehráli a jejich brankář Ondřej Bíro si tak podržel svůj průměr 1,88 obdrženého gólu na zápas, s nímž vládne nejlepším gólmanům. Za ním stráví prázdniny druhý Ondřej Murcko (3,07) ze Sportbaru Delta a Martin Zuda (3,13) z proOFFICE.


 

Více informací na www.fotbal-most.cz

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací