Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka
Archivováno

Ústí nad Labem - Dokonalost, spolehlivost, úspornost. To jsou hlavní znaky vozů nejprodávanější světové značky. Auta značky Toyota umí své zákazníky nadchnout. Což teprve atraktivní nabídka limitované edice SELECTION, určená pro modely Yaris, Auris či RAV4, které vám v červnu představí další Toyota Víkend v autosalonu Toyota Louwman Ústí.

Vozy s výbavou Selection na první pohled zaujmou svojí barevností, pestrostí, nadstandardní výbavou a přinesou Vám ještě více luxusu. Model RAV4 v provedení Selection nabízí například celobarevné lakování karosérie, kožené čalounění sedadel v béžové nebo tmavě červené barvě, modely Yaris a Auris Selection vynikají černě lakovanou střechou a dalšími doplňky v černé barvě, atraktivním čalounění sedadel a atraktivními litými koly. Jednoduše řečeno: „Modely z řady Selection mají dokonalost v genech,“ potrhuje slogan dalšího Toyota víkendu.

Toyota Víkend chystá i akční cenovou nabídku Benefit pro vybrané modely, bonusy při výkupu vašeho staršího vozu a cenová zvýhodnění až 120.000 korun. Chybět nebude ani oblíbená soutěž, občerstvení a zábava pro děti.

Využijte Toyota víkend v autosalonu Toyota Louwman Ústí, Solvayova 6, Ústí nad Labem, ve dnech 10. a 11. června, v sobotu v době od 9 do 17 hodin, v neděli od 9 do 15 hodin.

Více informací naleznete zde.

Video

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací