Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra
Archivováno

Most - Poslední srpnovou neděli se po prázdninové přestávce na hřišti 11. ZŠ opět rozeběhly zápasy Mostecké liga malé kopané. Celé kolo se neslo ve znamení větší či menší průtrže mračen. I v těchto těžkých klimatických podmínkách však byly k vidění velmi zajímavé výkony.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

První zápas dne proti sobě svedl týmy FC Kanec a FK Mamut. Tento zápas se hrál pravděpodobně v nejhorším počasí, ale ani to nezabránilo vedoucímu hráči kanadského bodování celé ligy Františkovi Tůmovi v dalším excelentním představení. Kanec zvítězil v poměru 12:2 a hlavní podíl na tom měli oba bratři Tůmovi. František zaznamenal 10 bodů (2+8) a jeho mladší bratr Kamil dokonce 11 (9+2), což z něj udělalo bodujícího kola. Za Mamut korigovali Jiří Laštovka a Jiří Skála.

V dalším utkání dne potvrdil úlohu favorita tým proOFFICE, který porazil FC Gunners Most 18:3. Hned tři hráči proOFFICE dosáhli na hattrick a to Tomáš Beran (3+3) a Vojtěch Benda a Vladimír Wagner (oba 3+2). Po dvou bodech v týmu poražených zaznamenali Lukáš Christoph a Petr Janeček (oba 1+1).

Ve třetím zápase zvítězili Old Bridge nad Nostalgiky 6:0. Třemi body se na tom podíleli Pavel Klárman (3+0) a David Gábel (2+1).

V poledne se utkali dva ze širšího okruhu favoritů, a to mužstva Sportbar Delta a FC Boe United. Zápas pro sebe získali hráči Boe po výsledku 4:6 s poločasovým skóre 1:3. Hned o čtyři góly vítězů se postarali Damir Zečevič (3+1) a Jaroslav Hrvol (1+3). Za poražené dvakrát bodovali Vít Popelka (1+1) a Stanislav Levý (0+2).

O nejvyšší vítězství dne se zasloužili Inseminátors FC, kteří zdemolovali FC Levels 0:16. Nejvíce bodů získali Jan Pyskatý (6+2), Jan Ladomerský (5+2) a Roman Bystrý (2+5). Brankář Inseminátorů Zdeněk Kopas se vychytanou nulou stal společně s brankářem Old Bridge Jaroslavem Šromkem gólmanem kola. Zdeněk Kopas svou nulu navíc kuriózně doplnil čtyřmi kanadskými body (2+2).

Kolo bylo uzavřeno nejvyrovnanějším střetnutím dne mezi Gamblers Most a FC Citizens. Citizens prohráli první poločas 3:1, ale v tom druhém sahali po remíze. Té nakonec nedosáhli, když podlehli Gamblerům 5:4. Třemi body se o to přičinila nová posila Gamblers Patrik Hendrych (2+1). Dvě asistence přidal jeho spoluhráč Petr Hlaváček (0+2). O všechny čtyři góly poražených se zasloužil Josef Vích (2+2). Dvakrát pak ještě bodoval jeho spoluhráč Ladislav Kešner (1+1).

Kanadské bodování

Na prvním místě kanadského bodování po tomto kole výrazně odskočil František Tůma z FC Kanec (56+36), který vede před druhým Adamem Koudelkou z Gamblers Most (49+23) již o dvacet bodů. O třetí místo se pak dělí Ladislav Kešner z FC Citizens (42+26) a Stanislav Levý ze Sportbaru Delta (36+32).

Mezi střelci opět výrazně vede František Tůma (56) před Adamem Koudelkou (49). Na třetího Ladislava Kešnera se již dotáhl Kamil Tůma (oba 42).

Nejlepší nahrávači ligy jsou po dvacátémdruhém kole František Tůma (36), Stanislav Levý (32) a Ladislav Kešner a Vít Popelka ze Sportbaru Delta (oba 26).

Brankář Gamblerů Ondřej Bíro si se svým průměrem pohoršil na 2,00, což mu však stále stačí na pohodlné vedení. Martin Zuda (3,12) z proOFFICE na něj ztrácí na druhém místě více než bod. Trojici nejlepších uzavírá Daniel Soldan z FC Boe United (3,18).

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací