Zprávy ze sportu

Billiard-hockey šprtec: Ze Stochova bez bodu

Reklama

Stochov, Dobrá Voda u Č.Budějovic – Po dvou vydařených prvoligových kolech si ve Stochově vybral BHC AB STAIN Most hodně nepovedená utkání. V zápasech proti brněnskému Doudeen Teamu i proti domácímu FS Sokol Stochov-Pečky tahali mostečtí od začátku za kratší konec a zvrátit průběh utkání se jim ani v jednom případě nepodařilo. Doudeen Teamu podlehli 5:9, Stochovu-Pečky v dramatické koncovce 9:11.

V tabulce 1.ligy billiard-hockeye šprtce sice Mostu i nadále patří lichotivé čtvrté místo, oproti celkům před sebou i za sebou má ale odehráno více zápasů. Volno si vybere ve čtvrtém kole a v pátém pak v červnu přivítá dva horké favority ligy – SHL SDS Exmost Brno a SHL WIP Reklama Dobrá Voda.

Právě do Dobré Vody u Českých Budějovic, kde v klubovně mnohonásobných mistrů republiky hrává svá domácí utkání i druholigový Boršov n.V. , zamířily celky z Mostecka na další zápasy 2.ligy. Po vzájemné remíze a třech výhrách si shodně sedm bodů připsal domácí Boršov Mighty Pigs i SHL Celio Litvínov. Společně s Old Friends Most „A" tvoří silnou trojici, která bude útočit na účast ve finále Druholigového poháru. Na opačném konci tabulky zůstává bez bodového zisku nováček BHC 15.ZŠ Most.

1.liga družstev billiard-hockeye šprtce – výsledky 3.kola:
FS Sokol Stochov-Pečky – Doudeen Team 6:9, BHC AB STAIN Most – Doudeen Team 5:9, BHC AB STAIN Most – FS Sokol Stochov-Pečky 9:11, BHL Zekatel Žďár n/S. - WIP Reklama Dobrá Voda 6:13, WIP Reklama Dobrá Voda – SHC Bizoni Uherčice 11:6, SHC Bizoni Uherčice - BHL Zekatel Žďár n/S. 9:11

1.liga družstev billiard-hockeye šprtce – tabulka po 3.kole: 1. BHC Dragons Brno 6 bodů / 4 zápasy, 2. Šprtmejkři Ostrava A-One 6/4, 3. Doudeen Team 6/4, 4. BHC AB STAIN Most 6/6, 5. SHL SDS Exmost Brno 4/2, 6. SHL WIP Reklama Dobrá Voda 4/2, 7. BHK Orel Boskovice 4/4, 8. SHC Bizoni Uherčice 4/4, 9. FS Sokol Stochov-Pečky 2/4, 10. Prague NHL 1/4, 11. BHL Zekatel Žďár nad Sázavou 1/6

2.liga družstev (Čechy) – výsledky 3.kola:
BHC 15.ZŠ Most – Boršov n.V. 2:7, Meziboří – Old Friends Most „B" 4:4, Meziboří – Litvínov 2:4, Old Friends Most „B" – Boršov n.V. 1:7, Litvínov – Old Friends Most „B" 5:4, BHC 15.ZŠ Most – Meziboří 2:7, Boršov n.V. – Meziboří 5:2, Litvínov – BHC 15.ZŠ Most 6:3, Old Friends Most „B" – BHC 15.ZŠ Most 4:3, Boršov n.V. – Litvínov 3:3

2.liga družstev (Čechy) – tabulka po 3.kole:
1. Boršov n.V. Mighty Pigs 14 bodů / 8 zápasů, 2. SHL Celio Litvínov 13 / 8, 3. Old Friends Most „A" 12 / 8, 4. Old Friends Most „B" 11 / 12, 5. KSH Celio ZŠ Meziboří 10 / 12, 6. BHC 15.ZŠ Most 0 / 12

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 21. říjen 2016

  Lom - Hned dvě dopravní nehody téměř ve stejný okamžik zaměstnaly záchranáře na Litvínovsku. Ke střetu dvou osobních aut došlo nejprve na křižovatce v Lomu. Karambol se obešel naštěstí bez zranění. Zároveň záchranáři vyjížděli na silnici mezi Loučnou a Osekem, kde havarovala mimo vozovku řidička osobního auta, ve kterém cestovalo i šestileté dítě. Auto po nárazu do stromu skončilo na boku.

 • 21. říjen 2016

  Litvínov, Louny - Policie v Litvínově sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu podvodu 42letému muži z Lounska a 31leté ženě z Litvínova. Muž měl jako pronajímatel bytu vystavit ženě doklady o uhrazení nájmu, které však neuhradila.

 • 20. říjen 2016

  Litvínov - V pátek 21. října to bude již deset let, co do litvínovského Magic baru vstoupil první zákazník. Udržet se deset let na trhu, to už stojí za pořádnou oslavu. A protože žádný bar by nefungoval bez zákazníků, oslava je přichystána pro všechny, kteří sem rádi chodí.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.