Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Také oba dny tohoto víkendu byly zasvěceny Mostecké lize malé kopané. Po této sobotě a neděli má před sebou základní část poslední kolo, které ještě může změnit pořadí na řadě pozic. Co již ale nezmění, je fakt, že vítězem základní části 2014 se stali Gamblers Most.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

Sobotní program otevřelo utkání mezi Sportbarem Delta a FC Levels. To pro sebe získali hráči Sportbaru v poměru 7:3. Po třech bodech se na tom podíleli Martin Matura (2+1) a Vít Popelka a Martin Pučok (oba 1+2). Všechny tři góly poražených zařídil Jindřich Gruntorád (2+1).

Poté porazili Gamblers Most tým Old Bridge 9:4. Hattrickem se v řadách vítězů prezentoval Tomáš Režný (3+1) nejvýrazněji doplňovaný Martinem Hlaváčkem (2+2). Dva góly za poražené vstřelil Martin Krupka (2+0).

Ve třetím zápase dne podlehl FK Mamut týmu Inseminátors FC konečným skóre 2:14. Nejproduktivnější byli mezi vítězi Jiří Pejchar (3+5) a Jan Pyskatý (5+2).

V poledne se střetla mužstva FC Boe United a FC Citizens. Přestože Boe šlo velmi rychle do vedení 3:0, již v poločase byl stav utkání nerozhodný 3:3, aby Boe nakonec podlehlo 5:7. Jak tomu v zápasech Citizens bývá, byl opět hlavním tahounem týmu Ladislav Kešner (1+4). Ze spoluhráčů mu nejlépe sekundoval Josef Hromas (2+2). Hned pod čtyřmi góly Boe je podpis Damira Zečeviče (3+1).

Následovala porážka FC Gunners Most od teplických Nostalgiků a to v pro Gunners velmi sympatické výši 3:7. Kuriózně o naprosto všechny góly svého týmu se zasloužil Martin Rudolf (5+2). V týmu poražených bodoval dvakrát Miroslav Rendl (1+1).

Kolo uzavřelo vítězství proOFFICE nad značně oslabenými FC Kanec 2:10. Nejvíce bodů si v zápase připsali Vladimír Wagner (4+1), Aleš Janeček (3+2) a Jan Berka (2+2). Oba góly Kance zařídil Miroslav Sivák (1+1).

Nedělní zápasy

Nedělní zápasy odstartovalo utkání mezi Old Bridge a Sportbarem Delta. Sportbar zaznamenal i druhou víkendovou výhru, tentokrát 7:15. Old Bridge bojovali v neúplné sestavě a tak se jedná o výsledek celkem přijatelný. Hned osm kanadských bodů si připsali Vít Popelka (7+1) a Jaroslav Dvořák (4+4). Sedmkrát bodoval Pavel Souček (2+5). Za poražené si po čtyřech bodech připsali Kamil Mock (4+0) a Jaroslav Šimo (2+2).

Druhým zápasem dne byl střet mezi Inseminátors FC a FC Citizens, který vyzněl pro Citizens v poměru 4:10. Ke svým pěti sobotním bodům přidal Ladislav Kešner tentokrát osm (4+4) a stal se tak bodujícím víkendu. Pět bodů přidal Josef Hromas (2+3). V týmu Inseminátors se nejvíce prosazoval Jan Pyskatý (1+2).

Následovala výhra FK Mamut nad FC Gunners Most 10:1. Nejofenzivněji se prezentovali Lukáš Schut (3+4) a Radek Valoušek (2+3).

Za překvapení víkendu lze považovat vítězství Nostalgiků nad FC Boe United 5:4. Nostalgici hrající bez střídání předvedli velmi disciplinovaný výkon doplněný kvalitou Martina Rudolfa (3+1). Všechny čtyři góly Boe zařídil Pavel Holub (2+2). Boe tak o víkendu nebodovalo a jeho vedoucí pozice v divizi B bude v posledním kole v ohrožení.

Kanadské bodování

Šest bodů z víkendu vytěžilo družstvo proOFFICE, které v neděli porazilo FC Levels 13:1. Po pěti kanadských bodech v zápase získali hned čtyři jeho hráči Vladimír Wagner (3+2), David Smetánka (2+3) a Tomáš Beran a Michal Nguyen (oba 1+4). Brankář proOFFICE Martin Zuda obdržel za sobotu a neděli dohromady jen tři góly a po týdnu opět obhájil titul gólmana víkendu.

Víkendový program ukončilo střetnutí prvního s druhým, tedy Gamblers Most a FC Kanec. Oba týmy se však sešly ve značně oslabených sestavách a tak zápas, který skončil smírně 5:5, nenabídl očekávanou fotbalovou kvalitu. Z pěti gólů Kance vytěžil v kanadském bodování maximum vedoucí hráč této statistiky František Tůma (4+1). Naprosto stejně se na druhé straně prezentoval Tomáš Režný (4+1). Toto utkání bylo poslední možností Kance zaútočit na vítězství v základní části. Remízou ale Gambleři tyto snahy odmítli a před posledním kolem mají v čele tabulky nedostižný náskok čtyř bodů.
O vítězi kanadského bodování soutěže se rozhodne mezi Františkem Tůmou z FC Kanec (67+41) a Ladislavem Kešnerem z FC Citizens (62+41), neboť třetí Stanislav Levý ze Sportbaru Delta (41+35) ztrácí na čelo již přes třicet bodů.

Slabší forma Gamblers Most v posledních kolech táhne dolů také statistiky jejich brankáře Ondřeje Bíra, který si na prvním místě mezi gólmany pohoršil již na průměr 2,24 gólu na zápas. Na druhém místě ho pronásleduje Martin Zuda z proOFFICE (2,86). Přesto by v posledním kole museli Gambleři podlehnout velmi vysoko (mimochodem se v posledním kole utkají právě s proOFFICE), aby Bíro přišel o titul nejlepšího brankáře základní části. Trojici nejlepších uzavírá Ondřej Murcko ze Sportbaru Delta (3,13).

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací