Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava
Archivováno

Most - Tato neděle udělala tlustou čáru za základní částí Mostecké ligy malé kopané a definitivně rozdala karty pro nadcházející boje v play-off. Již dopředu známým vítězem základní části MLMK 2014 se stal tým Gamblers Most, který se chce letos pokusit o završení historického hattricku v mistrovských titulech, když zvítězil v sezónách 2012 a 2013. Na druhém místě se umístil tým FC Kanec a trojici nejlepších po základní části doplnili hráči Sportbaru Delta.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

Nedělní program odstartoval zápas mezi FC Levels a Old Bridge. Pro Levels šlo o loučení s letošní sezónou a z tohoto posledního zápasu odešli poraženi 9:2. V týmu vítězů se rozený střelec Pavel Klárman tentokrát změnil na nahrávače (1+4). Z jeho spoluhráčů se výrazněji prosadil ještě Martin Krupka (1+3). Oba góly poražených zařídil jejich nejlepší hráč Jiří Masopust (0+2).

Druhý zápas dne proti sobě svedl týmy Sportbar Delta a FC Kanec. Hráči Sportbaru plně využili toho, že Kanec absolvoval celý zápas oslaben o jednoho hráče, a vítězstvím 9:4 předskočili v konečné tabulce dosud třetí proOFFICE. V řadách vítězů se prosadili zejména Stanislav Levý (1+3) a David Bečvář a Vít Popelka (oba 1+2). V týmu poražených veškerý odpor zajišťovali dva hráči a to František Tůma (3+1) a David Macko (1+3).

Rovněž ve třetím utkání se jeden z týmů loučil se sezónou 2014. Šlo o FC Gunners Most, kteří narazili na Inseminátors FC. Gunners, stejně jako předtím Kanec, hráli oslabeni o jednoho muže a ze zápasu odešli zničeni 21:1. Za vítěze si po jedenácti kanadských bodech připsali Jan Pyskatý (7+4) a Pavel Jarolím (6+5), což z nich činí bodující kola. Desetkrát pak bodoval Michal Netolický (2+8). Nula vstřelených gólů odmítl v řadách poražených Martin Šmejc (1+0).

V poledne narazili Gamblers Most na jednoho ze svých méně oblíbených soupeřů, a to proOFFICE. Mužstvo proOFFICU šlo poměrně rychle do vedení 2:0, které ale nakonec neudrželo a týmy se rozešly smírně 3:3. Za Gamblery si po dvou bodech připsali Tomáš Gärtner (1+1) a Robert Dvořák (0+2). Všechny góly proOFFICU obstaral Filip Těšitel (2+1) doplňovaný výkonem Petra Svobody (1+1).

Poté následovala výhra FC Boe United nad FK Mamut v poměru 7:0. O vítězství se nejvíce přičinili Jaroslav Hrvol a Damir Zečevič (oba 3+2). Brankář Boe Lukáš Pechar se vychytaným čistým kontem stal gólmanem kola.

Celou základní část MLMK 2014 uzavřel střet FC Citizens a Nostalgiků. Utkání pro sebe po poločase 2:2 získali v poměru 5:2 hráči Citizens. Jejich ofenziva byla zajišťována tradičními jmény a to Ladislavem Kešnerem (3+1) a bratry Ondřejem (1+2) a Ladislavem (0+2) Kobylákovými. Za poražené skórovali Robert Gajderovič a Jan Solnar (oba 1+0).

Kanadské bodování

Vítězem kanadského bodování základní části 2014 se úctyhodným výkonem 112 bodů stal František Tůma z FC Kanec. Na druhém místě se se 107 body (a průměrem 5,63 bodu na zápas!!!) umístil Ladislav Kešner z FC Citizens. Trojici nejlepších uzavírá Stanislav Levý (Sportbar Delta) s 80 body. Tůma je rovněž nejlepším střelcem se 70 góly. Na druhém místě je opět Ladislav Kešner (65) a třetí mezi střelci skončil Adam Koudelka (49) z Gamblers Most. Trojice nejlepších nahrávačů má složení František Tůma a Ladislav Kešner (oba 42) a Stanislav Levý (38).

Nejlepším brankářem základní části MLMK 2014 se s průměrem 2,27 obdrženého gólu na zápas stal Ondřej Bíro z Gamblers Most. Na druhém místě se umístil Martin Zuda (2,86) z proOFFICE a trojici nejlepších doplňuje Ondřej Murcko (3,13) ze Sportbaru Delta.
V letošním ročníku se našli celkem tři hráči, kteří prokázali nezvyklou kombinaci nasazení, oddanosti, lásky k fotbalu, nezlomného zdraví a rovněž dostatku volného času. Tito tři letos v základní části odehráli všech 27 zápasů a tak mají zcela po zásluze náš obdiv. Jsou to Jan Juris (Gamblers Most), Václav Kerner (Nostalgici) a Martin Strasburger (FC Levels).
Příští víkend se proti sobě v osmifinále postaví celkem čtyři týmy, z nichž vzejdou zbývající dva čtvrtfinalisté. Složení osmifinálových dvojic je následující:

proOFFICE – FK Mamut
Nostalgici – Old Bridge

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací