Zprávy ze sportu

Kam za sportem na Mostecku o víkendu?

Reklama

Mostecko - Mostecko čeká o nadcházejícím víkendu opravdu nabitý sportovní program, proto vám níže přinášíme nabídku na dobře strávené sportovní chvilky.

11.5.2013 Cena první dámy České republiky - Jarní cena města Mostu

Dostihový den je uspořádán pod záštitou paní Ivany Zemanové, která se akce osobně zúčastní.


Připraveno je celkem osm jednotlivých dostihů v době od 13.00 - 17.30 hodin. Kyvadlová přeprava je zajištěna zdarma ze stanic 1. náměstí a konečná tramvaje č. 4. Parkovné zdarma, vstupné 50,- Kč, děti do 140cm a ZP vstup zdarma.

 

11.05.2013 Krajský přebor dospělých FK Litvínov – Modrá

 

V sobotu si přijdou na své i lidé z Litvínova. Místní fotbalisté totiž hrají další utkání Krajského přeboru proti týmu Modrá. Utkání začíná od 17.00 hod. na Letním stadionu v Litvínově.

 

 

12.05.2013 Krajský přebor mladších přípravek FK Baník Most – FK Litvínov

 

Pro zpestření víkendu doporučujeme navštívit mládežnický fotbal na Stadionu Josefa Masopusta v Mostě, kde se v neděli v okresním derby utkají přípravky r. 2004 od 10.00 hod. a r. 2005 od 11.00 hod.

 

12.05.2013 Česká liga dorostu sk. A FK Baník Most – Sokolov

 

V dalším důležitém utkání se v neděli představí mostečtí dorostenci, kteří stále bojují o šanci na postup do nejvyšší soutěže. Utkání proti Sokolovu začíná v 10.00 hod. na Souši.

 

12.05.2013 Challenge Cup DHK Baník Most – ZRK Samobor

 

Velkým zážitkem pro mostečky jistě bude odvetné finále Challenge Cupu, ve kterém Černí andělé vyzvou chorvatské hráčky ze Samoboru. Odvetné utkání se hraje ve Sportovní hale v Mostě v neděli od 12.30 hodin a v přímém přenosu jej vysílá Česká televize na stanici ČT Sport. Navíc Magistrát města Mostu připravuje přenos na celoplošné obrazovce na mosteckém náměstí.

 

 

12.05.2013 Mistrovské utkání 18. kola III. Ligy žen

 

V neděli přivítají ženy FK Baník Souš na soušském hřišti šestý celek tabulky Sokol Chýše. Po porážce v minulém kole si tak budou chtít spravit chuť a opět plně bodovat. Zápas Baník Souš – Sokol Chýše začíná 12.4. od 16.00 hodin. (dt)

 

 

 

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 28. říjen 2016

  Litvínov - Obsluha kamerového systému litvínovských strážníků si v odpoledních hodinách všimla zaparkovaného vozidla, ve kterém seděl řidič. O muži mají strážníci povědomost, že má zákaz řízení. Informuje o tom velitel Městské policie v Litvínově Zdeněk Urban.

 • 27. říjen 2016

  Litvínov - Ze zvlášť závažného zločinu loupeže obvinila mostecká policie 28letého muže z Litvínova. Ten měl poškozeného připravit násilím o mobil. Poškozený muž byl v jedné litvínovské restauraci, kde nabízel k prodeji svůj mobil. Když neuspěl, z místa odešel. V restauraci byl však i obviněný, který muže následoval a v parku k němu přistoupil a pod pohrůžkou zabití na něm požadoval vydání mobilu.

 • 27. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Litvínovké strážníky přivolal do kulturního domu starosta Horního Jiřetína. Nacházel se tam totiž opilý muž, který obtěžoval ostatní hosty a odmítal odejít. Po příjezdu strážníku opilec zaútočil i na ně. Naznačoval údery pěstí, a tak mu strážníci nasadili pouta.

Sport

 • 27. říjen 2016

  Most/Olomouc - Státní svátek 28. října je den, kdy se Most představí na hřišti jediného nováčka druhého ročníku DRFG Superligy malého fotbalu, tedy Olomouce. Co do dojezdové vzdálenosti se jedná o bezkonkurenčně nejvzdálenějšího soupeře a Most se z důvodu většího pohodlí rozhodl vyrazit za olomouckými vlakem.

 • 26. říjen 2016

  Most - Letošní sezona závodů do vrchu podniku Triola Cup bude v neděli 30. Října ukončena na mosteckém Polygonu, na stejném místě, na kterém 16. dubna odstartovala. Přijďte se i vy v neděli rozloučit s krásnými Grid Girl, nadšenými jezdci, a nadupanými vozy. I tentokrát bude podívaná stát za to.

 • 26. říjen 2016

  Most - Černí andělé z házenkářského klubu DHK Baník Most si spravili chuť po vyřazení z poháru EHF a při domácím utkání mostecké házenkářky vyhrály nad Slovenskou Šaľou 30:20 (15:9) a připisují si další dva důležité body a přeskočily Šaľu v tabulce. 

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.