Úterý 26. říjen 2021
Svátek má Erik

Praha - Po několika menších šprtcových turnajích odstartovala podzimní část sezóny naplno turnajem nejvyšší kategorie. Pod názvem Prague NHL Cup se hrál v Praze – Horních Měcholupech a jeho pořadatelem byl klub Prague NHL, který slaví čtvrtstoletí své existence.

V početné a kvalitní konkurenci se představili i členové mosteckých oddílů. Své zastoupení zde měl prvoligový BHC StarColor Most i družstva z nižších soutěží. Patrik Purket (BHC StarColor Most) sice poměrně nečekaně prohrál hned v prvním kole s bohumínským Mikulenkou, pak si ale připsal šest výher v řadě, které znamenaly celkové druhé místo. Přísné měřítko snesou i výkony jeho týmových spoluhráčů Ondřeje Müllera (6.), Michala Justry (11.), Dalibora Frýby (16.) a Matěje Šanoby (23.). Vítězství v kategorii mladších žáků si připsal David Kučera (BHC 15.ZŠ Most), celkově čtyřicátý osmý.

2509sprtec2

Další turnaj čeká stolní hokejisty v sobotu 7. října. O Pohár města Meziboří se utkají v místní základní škole. Zváni jsou hráči a hráčky všech kategorií. Informace o tomto turnaji i dalších soutěžích najdou zájemci na webu BHC Most - www.most.billiard-hockey.cz.

Prague NHL Cup – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP36: 1. Miroslav Škorpík (Dragons Modřice), 2. Patrik Purket (BHC StarColor Most), 3. Jakub David (BHK Orel Boskovice), …, 6. Ondřej Müller, 11. Michal Justra, 16. Dalibor Frýba, 23. Matěj Šanoba, 44. Petr Henych (všichni BHC StarColor Most), 48. David Kučera (BHC 15.ZŠ Most), 50. Matyáš Vaníšek, 58. Ondřej Frýba, 60. Jozef Matuščín, 65. Ondřej Černý, 74. Jan Matuščín, 81. Valentina Grimmová (všichni BHC StarColor Most „B“), 87. Ondřej Matura (Netopýři Most), 97. Matyáš Vítek, 98. Michal Lukáč Jun. (oba SVČ Most), 99. Pavla Mišíková (BHC StarColor Most „B“), 105. Eva Havelková (SVČ Most), 106. Matyáš Grimm (Real Draci 18.ZŠ Most), 107. Tomáš Salajka (Tučňáci 14.ZŠ Most)

Autor: Jakub Hasil

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací