19. února 2017 Svátek má Patrik

Most - Fotbalisté FK Baník Most stále hrají o naději na záchranu ve Fotbalové národní lize. V minulém zápase mostečtí fotbalisté remizovali na hřišti Zlína a jsou v současné době na 14. místě tabulky s 22 body.

Ve středu jim bude soupeřem slezský tým z Karviné, který je v současné době na 9. místě tabulky s 35 body. Pro mostecké fotbalisty půjde o velmi důležité utkání.

Nutnou potřebu zisku tří bodů si uvědomuje také Ezequiel Rosendo, který se v posledních zápasech zabydlel ve středu mostecké záložní řady. "Je to moc důležitý zápas, ale my k němu musíme přistoupit stejně, jako ke kterémukoliv jinému utkání, kde bojujeme o záchranu," věří argentinec ve službách Baníku, že faktor důležitosti utkání nebude fotbalistům Mostu svazovat nohy. "Hrajeme doma, kde se nám herně daří, bohužel jak s Pardubicemi, tak s Bohemkou jsme nezvládli proměnit šance. Musíme hrát aktivně, útočit a pak věřím, že už to před svými fanoušky konečně zase zvládneme," pokračuje Rosendo. ( zdroj: kfbm.cz )

Utkání začíná ve středu 22.05.2013 od 15.30 hod. na Stadionu Josefa Masopusta v Mostě a kdo při vstupu na stadion předloží vstupenku z finálového zápasu házenkářek v Challenge Cupu má vstup na utkání zdarma.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.