OBRAZEM: Litvínov exceloval, nasázel Mladé Boleslavi šest branek!
HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav. Foto: Lukáš Ondroušek
Sport

Litvínov - Při středečním zápase Litvínovští znovu ukázali, že hrát hokej umí a šlo jim to opravdu perfektně.

Prvním střelcem byl Pilař, kdy se trefil v 15. minutě. Dále padlo ještě 5 branek, které si hokejisté Litvínova krásně rozložili do průběhu celého zápasu a poslední gól padl v 60. minutě a připsal si ho na konto Viktor Hübl. Doufejme, že žádné výkyvy už litvínovské hráče nečekají a dostanou se vpřed celé tabulky. Další domácí utkání se odehraje 19. listopadu 2017 už od 15:30! Přijďte Litvínov podpořit, ať se jim hraje lépe.

HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

BRANKY: 15. K. Pilař (Kubát, V. Hübl), 33. Vandas, 36. J. Černý, 51. Nejezchleb (Dietz, M. Hanzl), 57. Kubát, 60. V. Hübl (Jánský) – 24. J. Říha (Bernad, Pacovský), 26. Valský (Klepiš), 45. Urban (Orsava, P. Holík)

HC Verva Litvínov - Petrásek (Kantor) – Sörvik, Kubát (A), Gula, L. Doudera, K. Pilař, Dietz, Z. Sklenička – Jánský, V. Hübl (A), J. Černý – M. Hanzl, Ihnačák, Nejezchleb – Vandas, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, J. Šimeček, Matoušek.

BK Mladá Boleslav - Maxwell (J. Růžička) – Kotvan, Eminger, Hanzlík (C), Knot, Němeček, J. Říha, Bernad – Valský, P. Holík, Klepiš (A) – Lenc (A), Urban, Orsava – Pabiška, P. Musil, Pacovský – P. Kousal, Vrdlovec, Martin Procházka.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Frodl, Komárek