Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa
Archivováno

Most - Třetí březnovou neděli bylo hřiště 11. ZŠ svědkem bojů v rámci druhého kola Mostecké ligy malé kopané.

Druhé kolo Mostecké ligy malé kopané. Foto: MLMK

Kolo zahájili hráči Inseminátors FC proti FC Levels. Levels dokázali navázat na svůj dobrý výkon z minulého kola a i tentokrát se vzepřeli předzápasovým prognózám, když si proti favoritovi připsali remízu 3:3. Za Inseminátory si po dvou bodech připsali Jan Pyskatý (2+0) a Pavel Jarolím (0+2). Za Levels navázal na své týden staré představení Jiří Masopust, který si tentokrát připsal dva body (1+1).

Druhé střetnutí proti sobě postavilo týmy Bridge City a proOFFICE. Hráči proOFFICE na rozdíl od minulého kola tentokrát roli favoritů potvrdili, ale rozhodně se nejednalo o nijak přesvědčivé představení. Vítězství 6:5 spíše utrpěli, když nejprve přišli o vedení 4:1 a výhru nakonec zachraňovali gólem v posledních vteřinách zápasu. Největší měrou k jejich vítězství přispěl čtyřgólový Filip Těšitel (4+0), což z něj činí jednoznačně nejpřekvapivějšího střelce kola v dějinách ligy. K jeho ofenzivnímu představení se z jeho spoluhráčů připojil zejména Vojtěch Benda (0+4). V týmu Bridge City si čtyři body připsal Antonín Fišer ml. (1+3) a po třech Lukáš Čábelka a Daniel Rulf (oba 2+1).

V třetím utkání se střetli FC Gunners Most a FC Boe United. Boe zvítězilo po dvou pětigólových poločasech 10:0. I přes jednoznačný výsledek byli Gunners opět na hony vzdáleni loňským debaklům. V týmu vítězů si kuriózní bodový zápis připsal Lukáš Pechar, když nahrával hned na sedm gólů (0+7), což z něj činí bodujícího druhého kola. I z jeho asistencí těžili dva střelci hattricků Petr Antonů (3+1) a Jaroslav Hrvol (3+0). Brankář Boe, Daniel Soldan, se svým čistým kontem stal gólmanem kola.

Ve čtvrtém zápase kola vyzvali mistry republiky, Gamblers Most, hráči FC Kanec. Ani tento vyzyvatel nebyl úspěšný, přestože Kanec dokázal vyhrát poločas 3:2. To ovšem nestačilo, neboť nakonec Gambleři zvítězili 6:4. V týmu vítězů nikdo bodově výrazně nevyčníval nad ostatními, což je důkazem velmi kolektivního výkonu. Po dvou bodech si připsali hned čtyři hráči a to František Jelínek (2+0) a Patrik Hendrych, David Macko a Jakub Polák (všichni 1+1). V týmu poražených byli autory veškeré ofenzívy Kamil Tůma (2+2) a Václav Šlégr (2+1).

Kolo uzavřel zápas mezi týmy Old Bridge a Hospoda ULITA. ULITA, ač mírně favorizována, podlehla hráčům Old Bridge 3:4 po poločase 1:2. Jeden z hlavních letošních favoritů, Hospoda ULITA, tak zatím stále čeká na svoje první letošní body. Za vítěze bodovali pouze tři hráči a to výborný Lukáš Haspra (2+1) a Zdeněk Bárta a David Gábel (oba 1+1). V týmu poražených se pod všechny tři vstřelené góly podepsal Vít Popelka (1+2) doplňovaný zejména Stanislavem Levým (2+0).

Po prvních dvou odehraných kolech se na čele kanadského bodování usadil díky svému dnešnímu představení Lukáš Pechar z FC Boe United (0+7), následovaný čtveřicí šestibodových tvořenou Filipem Kosmanem a Tomášem Grundzou (oba FC Kanec), Jiřím Masopustem (FC Levels) a Antonínem Fišerem ml. (Bridge City).

Nejlepšími dvěma střelci ligy jsou momentálně čtyřgóloví Filipové a to Kosman (FC Kanec) a Těšitel (proOFFICE).

Čelo nejlepších gólmanů ligy zatím okupují Jan Musil (Inseminátors FC) a Daniel Soldan (FC Boe United) oba s průměrem 2,00.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist