Zprávy ze sportu

Velký úspěch Tanečního studia Kamily Hlaváčikové

Reklama

Most - V neděli 22. března se zúčastnilo taneční studio regionálního kola soutěže Taneční skupina roku 2015. Tato akce se konala ve sportovní hale v Mostě. Taneční studio vyslalo na tuto soutěž 6 skupin a 7 choreografií, kde všechny skupiny získaly postup na Mistrovství Čech, které proběhne 11. dubna pro kategorii junior v TJ Sokol Chrudim a 25. dubna pro kategorii baby, děti a dospělí ve sportovní hale Slavie v Praze.

Všechny skupiny TSKH získaly postup na Mistrovství Čech.

Které že choreografie a skupiny získaly medaile? V kategorii baby 1. místo mažoretky Sněženky s choreografií Barbie, v kategorii děti mají tanečníci od Kamily Hlaváčikové hned dvě umístění, a to první místo s choreografií Madagaskar v disciplíně latino a druhé místo s choreografií Výlet do vesmíru mažoretky Kopretinky, v juniorské kategorii získaly první místo mažoretky Kameličky s choreografií I like that a čtvrté místo skupina Diamonds v disciplíně tumbao s choreografií Mueve la cadera, v kategorii dospělí má taneční studio dvě medaile, a to druhé místo s choreografií Rio a třetí místo s choreografií La France, obě medaile získala skupina Splendix.

"Všem moc gratuluji a děkuji za úspěšnou reprezentaci tanečního studia a města Mostu," vzkazuje Kamila Hlaváčiková.

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 29. červen 2016

  Litvínov - Pokud to litvínovští zastupitelé schválí, přispěje tamní radnici jedním milionem korun na obnovu přístrojové techniky a dovybavení šestinedělí v Nemocnici Most.

 • 29. červen 2016

  Litvínov - Konflikt v početné romské rodině v Litvínově řešili strážníci i policisté. Z rodiny bylo totiž odebráno roční dítě, což vyvolalo velké emoce u všech členů početného klanu. Rodinní příslušníci se mezi sebou začali nejprve slovně dohadovat, vyčítali si vzniklou situaci a nakonec se začali i fyzicky napadat.

 • 28. červen 2016

  Litvínov - O pomoc se na strážníky obrátil mladý muž, který prchal před svými opatrovníky. Strážníkům se svěřil, že má strach, protože ho jeho náhradní rodina plánuje prodat do otroctví. Strážníci přivolali hlídku státní policie. Společně zjistili, že se mladík léčí na psychiatrii. Policisté mladíka převezli na služebnu a dále postupovali ve své kompetenci. Informuje o tom velitel litvínovských strážníků Zdeněk Urban.

Sport

 • 29. červen 2016

  Most - Město Most se hodlá postarat o všechny dětské a mládežnické fotbalisty ve městě Most. Tedy i o fotbalisty Fotbalové akademie Josefa Masopusta (FAJM). Nyní mostečtí zastupitelé tuto vůli zhmotnili do snahy převést práva a povinnosti z FK Baník Most 1909 (FKBM) a FAJM na Mostecký fotbalový klub, který je v majetku města. Podle mluvčí města Aleny Sedláčkové na zajištění tohoto převodu zastupitelé schválili Mosteckému fotbalovému klubu účelově vázanou dotaci ve výši zhruba 4,8 milionu korun. 

 • 28. červen 2016

  Most – Jarní část sezóny zakončili stolní hokejisté v domácím prostředí regionálními soutěžemi. Nejlépe z nich byl obsazen Pohár 15.ZŠ Most, při němž se představilo na pět desítek účastníků. Celkovým vítězem se stal Milan Dunka ze ZŠ Janov, hned za ním skončila vítězka kategorie žen a dívek Valentina Grimmová reprezentující oddíl Real Draci 18.ZŠ Most. Turnaj v billiard-hockeyi šprtci byl také součástí Sportovního dne Gymnázia Most. Vítězství si odnesl favorizovaný Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B"). Radost pořádající škole udělal Martin Potůček, celkově druhý a Michaela Stehlíková, která byla nejlepší v hodnocení žen.

 • 28. červen 2016

  Most - Mostecká radnice se opět zabývá problematikou kolem fotbalu ve městě. Už v loňském roce deklaroval primátor Jan Paparega vůli města postarat se o všechny dětské a mládežnické fotbalisty ve městě Most. Tedy i o fotbalisty Fotbalové akademie Josefa Masopusta (FAJM). Nyní mostečtí zastupitelé tuto vůli zhmotnili do snahy převést práva a povinnosti z FK Baník Most 1909 (FKBM) a FAJM na Mostecký fotbalový klub, který je v majetku města.

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.