20. února 2017 Svátek má Oldřich

Most - Uplynulý deštivý víkend strávili mostečtí judisté z 15.ZŠ ve sportovní hale v německém Aue, kde se konal již 12.ročník velké ceny tohoto města.

Sobotní část turnaj byla vypsána pro chlapce a dívky ve věku do 13, 15, 17 a do 20 let. Neděle pak patřila dětem do 9 a 11 let. V celkové konkurenci 675 účastníků turnaje z 42 klubů se mostečtí neztratili. Ze čtrnácti borců jich na stupních vítězů stálo deset.

Turnaje v Aue jsme se zúčastnili již potřetí v řadě a opět byl obsazen velmi dobrou konkurencí. Naši závodníci se docela zapotili a vydali ze svých sil maximum, aby získali cenný kov.

Zlato si domů na krku odváželi Jiří Lejsek (kat. do 11 let), Michaela Chalopková a Vít Pomahač (oba do 15 let).

Stříbrná medaile se houpala na krku Amalii Novotné (do 15 let).

Bronz si s úsměvem na rtech odváželi Lucie Chaloupková (do 20 let), Jakub Vitvar (do 17 let), Matěj Výborný, Filip Čežík (oba do 11 let), Jakub a Karel Bednářovi (do 9 let).

Bez medaile zůstali jen Petr Kuchařík a Tomáš Prošek, kteří bohužel prohráli své boje o bronz. Lukáš Komínek a Jakub Novotný podali také pěkné výkony, ale k medailím se probojovali.

Letošní zisk medailí byl velmi uspokojivý - deset ze čtrnácti je velmi krásné číslo. Turnaj však poukázal i na určité nedostatky v kondiční připravenosti a hrubé chyby v bojích na zemi. Na trénincích si vzniklé chyby a určité situace rozebereme a zapracujeme na jejich odstranění.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.