Zprávy ze sportu

Mažoretky Mini Sluníčko přivezly zlato z Dance Děčín!

Reklama

Most, Děčín - V pátek 3. dubna 2015 se v Děčíně konala mažoretková část soutěže Dance Děčín 2015. Letos to byl již desátý ročník této prestižní soutěže, kterého se zúčastnilo více než 50 týmů, mezi nimiž byly i mostecké malé mažoretky Mini Sluníčko.

Radost z výhry. Foto: www.mazoretky-most.cz

Za velké podpory publika předvedly svou sestavu s hůlkou Carlito, která se porotě zalíbila natolik, že mažoretky Mini Sluníčko Most postoupily do velkého finále. Zde s ostatními týmy, které také postoupily, svedly znovu boj o titul.

Mini Sluníčko Most předvedly fenomenální výkon a z nervozity při vyhlašování vítězů se vyklubala veliká radost z prvního místa, které bylo opravdu zasloužené. Mažoretky Mini Sluníčko Most tím dokázaly, že jsou nejlepším týmem ve své věkové kategorii z celého Ústeckého kraje.

Hodinu na to předvedly svou sestavu Carlito na Velikonočním jarmarku na 1. náměstí v Mostě. Zde se ukázaly se všemi svými sestavami s hůlkami i s pompony včetně sóla, dua a miniformace. Krásným zakončením celého úspěšného dne jim byl potlesk mosteckých diváků.

Mažoretky Mini Sluníčko Most trénují na Okružní ZŠ pod vedením Kristýny Süttöové.


www.mazoretky-most.cz

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.