Zprávy ze sportu

To bude něco! Předprodej lístků na domácí zápasy začne příští úterý

Reklama

Litvínov - To budou zase fronty! V úterý 14. dubna v 8.30 hodin začne předprodej lístků na 3. a 4. utkání finále Česká pojišťovna play off mezi domácí Vervou a Oceláři z Třince. Vstupenky budou k dispozici v pokladně na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Oznámil to klub na svém webu. Zápasy z Třince o víkendu můžete zdarma sledovat na obrazovce na litvínovském stadionu.

Fronta se tvořila už na semifinálové zápasy. Foto: Michal Tušík

Předprodej vstupenek bude na oba zápasy, limit je stanovený na šest lísků na jednu osobu. Vstupenky prostřednictvím Ticketportalu bude možno zakoupit od čtvrtka 9. dubna 00:01 hodin do neděle 12. dubna 23:59 hodin. Toto platí jak pro volný prodej lístků k stání, kde je omezený počet, tak i pro možnost uplatnění rezervace permanentkářů (rezervace proti 4-místnému kódu).

Permanentkáři mohou uplatnit svou rezervaci buď prostřednictvím Ticketportalu nebo v pokladně Zimního stadionu celé úterý 14. dubna v obvyklých časech (8.30 – 11, 14 – 18).

Hodiny předprodeje v pokladně:
Den před utkáním: 8.30 – 11, 14 – 18 (prodlouženo)
V den utkání: 8 – 11, 15 – do začátku utkání

Oba zápasy začínají v 17.20 hodin a živě je bude přenášet také Česká televize.

Finálová utkání z Třince v sobotu 11. dubna (od 15:00 hodin) a v neděli 12. dubna (od 17:20 hodin) poběží na velkoplošné obrazovce Zimního stadiónu Ivana Hlinky na jižní tribuně.

Vysílán bude kompletní signál České televize, v sobotu od 14:45, v neděli od 17:00 hodin. Pořadatelská služba bude zajištěna. Vstup na tribuny je zdarma!

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 26. 09 2016

  Litvínov - Na klienty ubytovny UNO v Litvínově se zaměřily hlídky tamních strážníků. Ubytované tam testovali na alkohol a drogy. Podle provozního řádu totiž nesmí být v ubytovně UNO nikdo pod vlivem alkoholu nebo drog. Strážníci tak pomocí speciálního přístroje kontrolovali v jakém stavu se ubytovaní lidé nacházeli. 

 • 23. 09 2016

  Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

 • 23. 09 2016

  Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

Sport

 • 26. 09 2016

  Mostecko - Mostecká liga malé kopané má za sebou dvě nekompletní kola DRFG. V jejich rámci bylo odehráno celkem devět zápasů a jedna dohrávka. Ligový program nabourala zejména nepřítomnost týmu Gamblers Most, neboť tento tým se o víkendu účastnil premiérového ročníku Ligy mistrů malého fotbalu ve Slovinském Mariboru.

 • 26. 09 2016

  Most - Premiéra závodů poháru DMV Gran Turismo Touring Car Cup na mosteckém autodromu 23. a 24. září se vydařila. Zejména nádherné sobotní počasí s letními teplotami přilákalo do ochozů slušnou návštěvu.

 • 23. 09 2016

  Litvínov - Pěsti na ledě, vyražené zuby v hledišti i rozbité plexisklo, to vše zažil v pátek v podvečer zimní stadion Ivana Hlinky v rámci domácího extraligového zápasu litvínovské Vervy proti hokejistům Mountfield Hradec Králové. Vyrovnané utkání bylo plné nervů do poslední minuty. HC Verva Litvínov vs. Mountfield Hradec Králové nakonec po samostatných nájezdech 3:2.

Co se chystá

 • 26. 09 2016

  Osek - Nevíte kam v sobotu 1. října? Přijďte se podívat na nádraží Osek město do železniční expozice. Od 10 do 15 hodin se tam koná ukončení sezony této výstavy.

 • 24. 09 2016

  Praha – Sraz chovatelů psů typu bull a jejich zvířat se koná v sobotu 1. října od 12 do 17 hodin na Výstavišti Holešovice u Křižíkovy fontány v Praze 7.

 • 24. 09 2016

  Chomutov - Závodní speciály, nabídku krásných "vyvoněných" zánovních aut, autogramiádu špičkových jezdců, také profesionálního zápasníka a mnoho dalších zajímavostí ze světa motosportu můžete až do neděle 25. září zažít na prostranství před chomutovským Globusem. Právě zde totiž probíhá Road Show autosalonu BESTCars4U.

 • 22. 09 2016

  Teplice, Most - Líbila se vám v červenci velká přehlídka RC modelů u mosteckého Prioru, kterou uspořádal mostecký modelář Josef Hrdlička? Na úžasné zmenšeniny se můžete podívat opět v sobotu 24. září, tentokrát u teplického obchodního centra Olympia. Vstupné je zdarma.

 • 22. 09 2016

  Mostecko - Velká podzimní cyklojízda ukončí letošní cyklo a turistickou sezónu na Mostecku. Ta se uskuteční 2. října od 10.00 hodin u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie. Prezentace účastníků proběhne v 9.30 hodin. Cíl cyklojízdy i pěší túry pak bude opět u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie.

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.