Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa
Archivováno

Most - Mostecká liga malé kopané prožila svůj první letošní dvojitý víkend. Jinými slovy proběhly na hřišti 11. ZŠ Most v sobotu zápasy osmého kola a v neděli zápasy kola devátého.

Mostecká liga malé kopané má za sebou dvě víkendová kola. Foto: MLMK

Sobotní program otevřel střet týmů FC Kanec a proOFFICE. Oba týmy měly po jednom hráči na střídačce a tomuto faktu odpovídalo ospalé tempo zápasu, který nakonec skončil nerozhodně 4:4. Na straně Kance si tři body připsal Filip Kosman (2+1) a dva Petr Vlášek (0+2). Za proOFFICE odpovídal zejména Zdeněk Kušnír (2+1) a dvoubodoví Vojtěch Benda a David Smetánka (oba 1+1).

V dalším zápase svou kvalitu opět demonstrovali Gamblers Most, když sympaticky bojující Bridge City porazili jednoznačně 9:0. Hned šest bodů si připsal Jakub Polák (2+4), hattrick pak David Macko (3+0). Na tři kanadské body dosáhl ještě Matěj Koudelka (2+1). Brankář Gamblerů, Ondřej Bíro, si připsal jediné víkendové čisté konto.

Ve třetím zápase porazili Old Bridge tým FC Gunners Most v poměru 12:2. Hned osmi body se pod tento výsledek podepsal Lukáš Haspra (5+3), když těžil zejména ze spolupráce se sedmibodovým Davidem Gábelem (2+5). Hattrickem na sebe ještě upozornil Kamil Mock (3+0). Na oba góly poražených nahrával Jan Zeidl.

V předposledním zápase sobotního programu podlehla Hospoda ULITA týmu Inseminátors FC 3:4. Inseminátoři v tomto utkání zvítězili pro někoho možná překvapivě a nadále drží druhou průběžnou příčku. O jejich góly se rovnoměrně podělili Miroslav Braum a Pavel Jarolím (oba 2+0). Veškerou ofenzivu ULITY obstarali dva hráči a to Stanislav Levý (2+1) a Martin Pučok (1+2).

Osmé kolo uzavřelo střetnutí družstev FC Boe United a FC Levels, které skončilo 7:4 pro Boe. Hned čtyřikrát bodoval Lukáš Hejtman (2+2), hattrick divákům nabídl Jaroslav Hrvol (3+0). Mimořádný výkon v řadách poražených podal Petr Chobot, který vstřelil všechny jejich góly.

Neděle: Hrálo se 9. kolo

V nedělním devátém kole byly dva zápasy odloženy a celkem se tak odehrála pouze tři střetnutí. Prvním z nich byla porážka v neúplném složení hrajících proOFFICE s FC Boe United v poměru 2:9. V týmu vítězů bodovali zejména Zdeněk Bartoš (2+3), Lukáš Hejtman (2+2) a Lukáš Pechar (0+4). Na oba čestné úspěchy poražených nahrával Tomáš Beran.

V druhém zápase dne na sebe narazili Inseminátors FC a tentokrát neúplný FC Kanec. Kanec podlehl 2:6, když k tomu nejvíce přispěli Jan Pyskatý (2+2), Zdeněk Kopas (2+0) a Miroslav Braum (1+1). Oba góly poražených vstřelil Kamil Tůma.

Neúplné kolo uzavřela výhra Hospody ULITA nad FC Gunners Most v poměru 9:1. Šest bodů si připsal Vít Popelka (3+3). Po čtyřech bodech pak Martin Pučok (3+1) a Vladimír Pátek (2+2). Za Gunnery skóroval Lukáš Vitovský.

Čelo tabulky má i přes o dva odehrané zápasy méně stále barvy Gamblers Most. Za nimi jsou pak momentálně Inseminátors FC a FC Boe United.

Kanadské bodování

Kanadské bodování ligy vede již s desetibodovým náskokem Vít Popelka (15+20) z Hospody ULITA. Za ním jsou Kamil Tůma (16+9) z FC Kanec a Vladimír Pátek (10+15) také z Hospody ULITA. Na kanadském bodování ligy je kuriózní fakt, že nejlepší z Gamblerů má pouze 12 kanadských bodů a přesto Gambleři lize neohroženě vládnou, což je jasným důkazem šíře a kvality celého jejich kádru.

Kamil Tůma je aktuálně nejlepším střelcem ligy (16 gólů) a to před Vítem Popelkou (15) a Lukášem Hasprou (14) z Old Bridge.

Třemi nejlepšími nahrávači ligy jsou nyní Vít Popelka (20 asistencí), Vladimír Pátek (15) a Lukáš Pechar (13) z FC Boe United.

Mezi třemi tyčemi se svým loňským číslům pomalu začíná blížit brankář Gamblers Most Ondřej Bíro (průměr 2,14 gólu na zápas). Z jeho pronásledovatelů jsou mu nejblíže Jan Musil (2,75) z Inseminátors FC a Ondřej Murcko (3,25) z Hospody ULITA.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist