23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Most/Teplice - Ve znamení bojů o titul krajských šampionů v judu se v Teplicích nesl uplynulý víkend. Krajského přeboru judistů ve věkových kategorií do devíti a do jedenácti let se zúčastnilo celkem 111 borců ze 13 klubů Ústeckého kraje.

Patřil mezi ně i mostecký judistický oddíl z 15.ZŠ, ze kterého přijelo bojovat deset borců. Konkurence byl velmi vysoká. Každý klub vzal na tento turnaj většinou jen své nejlepší závodníky a to se projevilo na urputnosti bojů.

"Z našeho klubu se zúčastnili i méně zkušení mladí judisté, kteří potrápili favority turnaje a ukázali jim, že příští rok to mohou být oni, kdo  bude stát na stupních vítězů místo nich," říká Milan Robovský z mosteckého judistického oddílu z 15.ZŠ.

V kategorii do 11 let získal Jiří Lejsek přebornický titul, Adéla Hakalová si vybojovala stříbrnou příčku a Filip Čežík se umístil na bronzovém stupni vítězů.

V kategorii do 9 let získal Karel Bednář stříbrnou medaili.

"Zisk medailí mohl být větší, ale někteří naši výborní závodníci odjeli do škol v přírodě. Přesto je medailová sbírka z tohoto turnaje příjemná," dodal Robovský.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.