Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Čtvrtek 27. duben 2017
Svátek má Jaroslav
Archivováno

Most/Teplice - Ve znamení bojů o titul krajských šampionů v judu se v Teplicích nesl uplynulý víkend. Krajského přeboru judistů ve věkových kategorií do devíti a do jedenácti let se zúčastnilo celkem 111 borců ze 13 klubů Ústeckého kraje.

Patřil mezi ně i mostecký judistický oddíl z 15.ZŠ, ze kterého přijelo bojovat deset borců. Konkurence byl velmi vysoká. Každý klub vzal na tento turnaj většinou jen své nejlepší závodníky a to se projevilo na urputnosti bojů.

"Z našeho klubu se zúčastnili i méně zkušení mladí judisté, kteří potrápili favority turnaje a ukázali jim, že příští rok to mohou být oni, kdo  bude stát na stupních vítězů místo nich," říká Milan Robovský z mosteckého judistického oddílu z 15.ZŠ.

V kategorii do 11 let získal Jiří Lejsek přebornický titul, Adéla Hakalová si vybojovala stříbrnou příčku a Filip Čežík se umístil na bronzovém stupni vítězů.

V kategorii do 9 let získal Karel Bednář stříbrnou medaili.

"Zisk medailí mohl být větší, ale někteří naši výborní závodníci odjeli do škol v přírodě. Přesto je medailová sbírka z tohoto turnaje příjemná," dodal Robovský.

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Most/Teplice - Ve znamení bojů o titul krajských šampionů v judu se v Teplicích nesl uplynulý víkend. Krajského přeboru judistů ve věkových kategorií do devíti a do jedenácti let se zúčastnilo celkem 111 borců ze 13 klubů Ústeckého kraje. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Patřil mezi ně i mostecký judistický oddíl z 15.ZŠ, ze kterého přijelo bojovat deset borců. Konkurence byl velmi vysoká. Každý klub vzal na tento turnaj většinou jen své nejlepší závodníky a to se projevilo na urputnosti bojů. Z našeho klubu se zúčastnili i méně zkušení mladí judisté, kteří potrápili favority turnaje a ukázali jim, že příští rok to mohou být oni, kdo  bude stát na stupních vítězů místo nich, říká Milan Robovský z mosteckého judistického oddílu z 15.ZŠ. V kategorii do 11 let získal Jiří Lejsek přebornický titul, Adéla Hakalová si vybojovala stříbrnou příčku a Filip Čežík se umístil na bronzovém stupni vítězů. V kategorii do 9 let získal Karel Bednář stříbrnou medaili. Zisk medailí mohl být větší, ale někteří naši výborní závodníci odjeli do škol v přírodě. Přesto je medailová sbírka z tohoto turnaje příjemná, dodal Robovský. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d = oldrich.hajek + @; addy4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d = addy4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d + e-mostecko + . + cz; var addy_text4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d).innerHTML += +addy_text4ed5cfe515d8fab6511df9e339e98a1d+; Více od autoraNa tohle mohou být nemocnice v Mostě a Ústí hrdé! Nové přístroje za miliony umožní nejkvalitnější péči nedonošeným dětemTřínohá fenka Ťapka má novou parťačku z útulku na canisterapiiOBRAZEM: Tady se začíná stavět obří továrna na pneumatiky. Přinese až 1500 místZámek Stekník otevírá své interiéry, návštěvníci poprvé uvidí i stavební úpravyNeoblečená dívka utekla z domova, skoro nahou ji vyhnala ven matka GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×