Pátek 5. červen 2020
Svátek má Dobroslav

Litvínov - Klub HC VERVA Litvínov se dohodl na angažmá do konce této sezóny s obráncem Jakubem Čuttou, s útočníkem Markem Růžičkou a se slovenským útočníkem Jurajem Mikúšem z KHL. Informoval o tom mluvčí extraligového týmu Vladimír Novotný.

 

Juraj Mikúš (narozen 22. 2. 1987) je juniorským i seniorským reprezentantem Slovenska. Účastnil se několika světových šampionátů. Jakub Čutta (narozen 29. 12. 1981) začínal v Liberci. Juniorský mistr světa (2001) se přes zámořskou WHL dostal do NHL v dresu Washingtonu, kde krátce zasáhl do třech sezón. Nastupoval hlavně v Portlandu v AHL. Marek Růžička (narozen 10. 4. 1995) hrál v dorostu v Hodoníně a posléze až do juniorů v Třinci. Podrobnosti o hráčích zveřejnil klub na webu www.hcverva.cz.

Ani noví hráči ale nepomohli týmu k vítězství. Verva si v neděli v Olomouci zapsala jedenáctou porážku v řadě a uzavírá dál tabulku se 43 body. První Plzeň jich má pro srovnání 97.

 

 

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací