Zprávy ze sportu

VIDEOPOZVÁNKA: Závody do vrchu Triola Cup se vracejí na špičkovou trať do Hradiště

Reklama

Hradiště - Už v sobotu se jedou další závody do vrchu ze série Triola Cup. Tentokrát se vracejí na trať do Hradiště na Chomutovsku, kde se jelo už jednou letos na jaře. Trénuje se od rána, první ostré jízdy startují okolo poledního.

„Šestý závod Triola Cupu bude hostit nejdelší špičková trať ročníku Hradiště - Nová Víska - Rusová se svojí délkou pět tisíc metrů a špičkovým profilem a povrchem,“ zve organizátor závodů František Pišta. Na závodníky čeká pětadvacet zatáček na 345 metrech převýšení. A diváci si přijdou na své na mnoha atraktivních úsecích.

Jedou se tři ostré jízdy, započítává se čas ze dvou nejlepších. Více o závodní sérii na stránkách www.triolacup.cz.

Pět kilometrů, pětadvacet zatáček, přes tři sta metrů převýšení. To budou závody v Hradišti. Foto: Oldřich Hájek

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Asistentky prevence kriminality hned dvakrát v jednom týdnu díky místní znalosti pomohly k dopadení osob v celostátním pátrání. Upozornily totiž své kolegy strážníky na údajné místo pobytu dvou mužů, po kterých pátrala Policie ČR.

  • 23. 09 2016

    Litvínov - Hlídka městské policie si všimla na ulici dvojice, která hlasitě řešila své partnerské spory. Muž přitom náhle ženu začal napadat a snažil se ji zbít. Strážníci proto okamžitě zasáhli. Potvrdil to jejich velitel Zdeněk Urban.

  • 22. 09 2016

    Litvínov - Muže, který se při chůzi zapotácel a upadl na zem, si všimla obsluha kamerového systému. Na muže se zaměřila pro případ, že by se jednalo o nevolnost a muž potřeboval pomoci. Ten se ale hned sám zvedl ze země a pokračoval v chůzi.

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.