Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa
Archivováno

Most - Zatímco ještě minulou neděli nastoupil mostecký výběr v prvním kole Ligy malého fotbalu v takřka tropickém vedru, nabídlo počasí hráčům Mostecké ligy malé kopané v průběhu 22. kola svou odvrácenou tvář. Za velkého větru a neustálého poprchávání se odehrály celkem čtyři zápasy tohoto kola a došlo také k jedné kontumaci.

 

Kolo otevřelo vítězství Inseminátors FC nad týmem Bridge City v poměru 7:5 po poločase 3:2. Za Inseminátors se hattrickem prezentoval Zdeněk Kopas (3+0). Třemi kanadskými body se mu vyrovnal Pavel Jarolím (0+3), dvakrát bodovali Vít Hříbal (2+0) a Dominik Onuščák (1+1). Za poražené vyčníval Zdeněk Rulf (2+1). Dvěma góly se k němu připojil Antonín Fišer ml. (2+0).

V druhém zápase dne pokračovali ve svém letošním popíjení z poháru hořkosti hráči proOFFICE, kteří podlehli nadšeně bojujícím FC Gunners Most 2:5. Historicky první hattrick v dresu Gunners vstřelil Filip Kosman (3+0). Ze spoluhráčů mu sekundoval zejména Jan Zajačik (0+3). Za proOFFICE si čestné úspěchy připsali Jan Berka (1+1) a David Ferenc (1+0).
Třetí zápas kola proti sobě postavil Gamblers Most a FC Levels. Gambleři, kteří se sešli v jedné z nejsilnějších možných sestav, měli s Levels překvapivě hodně práce a nakonec zvítězili pouze 4:3. Levels tak dokazují, že se od svého vstupu do soutěže postupně vypracovali správnou personální politikou v jedno z nejlepších družstev. Hned tři góly vítězů zařídila jejich hvězda, Michal Macháček (1+2). Dvěma kanadskými body se k němu připojili Petr Hlaváček (2+0) a Tomáš Režný (1+1). Góly poražených stříleli Tomáš Mikeska (2+0) a Vít Kořínek (1+0).

Čtvrté utkání dne Old Bridge – FC Boe United se neodehrálo a bylo zkontumováno v poměru 5:0 pro Old Bridge, neboť FC Boe United, jeden z nejtradičnějších týmů soutěže a dvojnásobný mistr z let 2009 a 2011, se rozhodl odstoupit z letošního ročníku a nad jeho budoucností se vznáší otazník.

Kolo uzavřela přesvědčivá výhra Hospody ULITA nad FC Kanec v poměru 11:1. Ta se jeví vzhledem k tomu, jací za jednotlivé týmy nastoupili hráči, snad až příliš krutá. Za ULITU opět spolehlivě bodoval vedoucí muž kanadského bodování Vít Popelka (3+2). Stejný zápis si připsal Vladimír Pátek (3+2) a dále výrazněji bodovali Stanislav Levý či Martin Pučok (oba 2+2). Čestný úspěch Kance zaznamenal František Tůma. Brankář ULITY Ondřej Murcko se s jednou obdrženou brankou stal gólmanem kola.
Liga má za sebou rovněž dohrávky odložených kol, po kterých se srovnala průběžná tabulka, neboť nyní mají všechny týmy odehráno 22 zápasů. V čele tabulky jsou pevně usazeni Gamblers Most před druhými Inseminátors FC a třetími Old Bridge. Výrazný propad tabulkou bohužel zaznamenal FC Kanec, který se v rámci dohrávek dvakrát nesešel a zaznamenal značný bodový odpočet.

Tabulku kanadského bodování stále vede Vít Popelka (35+36) z Hospody ULITA před Kamilem Tůmou (39+21) z FC Kanec. Na třetí místo poskočil mocně finišující David Macko (34+23) z Gamblers Most.

Třemi nejlepšími střelci ligy jsou Kamil Tůma (39 gólů), Vít Popelka (35) a David Macko (34) a jména tří nejlepších nahrávačů jsou Vít Popelka (36 asistencí), David Macko (23) a Lukáš Haspra (22) z Old Bridge.
Gólmanům stále vládne Ondřej Bíro (průměr 2,6 obdrženého gólu na zápas) z Gamblers Most před Ondřejem Murckem (3,05) z

Hospody ULITA a Janem Musilem (3,11) z Inseminátors FC.
Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist