Úterý 28. březen 2023
Svátek má Soňa
Archivováno

Most - Tento víkend rozhodly semifinálové boje Mostecké ligy malé kopané o tom, že letošními finalisty budou týmy Gamblers Most a Inseminátors FC. Hráči těchto týmů byli vítězi v obou svých semifinálových zápasech.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

Mužstvu Inseminátors FC se v nich postavil tým Old Bridge. Old Bridge v této dvojici nebyli favority, ale realita pro ně byla přeci jen ještě o stupeň tvrdší. V sobotu podlehli Inseminátors bez vstřeleného gólu 0:10 a v neděli také o deset gólů 4:14. Inseminátoři tak postoupili do finále více než rázně. V sobotním utkání byli jejich největšími tahouny Miroslav Braum (4+1), Michal Netolický (2+1) či Zdeněk Kopas (1+2). Kamil Weisser v bráně Inseminátors si připsal první čisté konto letošního playoff.

Na nedělní demolici se nejvíce podepsali Dominik Onuščák (4+1), Jan Pyskatý (3+2), Pavel Jarolím (1+3) či Michal Netolický (2+1). Za Old Bridge tentokrát pálili Pavel Klárman (2+0) a Tomáš Baloun a Vilém Plechinger (oba 1+0).

Druhou semifinálovou dvojicí byla družstva Gamblers Most a Hospoda ULITA. Ač tomu výsledky nenasvědčují, Gambleři měli s ULITOU hodně práce a zejména v prvním sobotním poločase byli dokonce horším týmem. Přesto však nakonec uplatnili své zkušenosti z vyřazovacích bojů a postoupili do finále po výsledcích 8:2 a 6:4.

V sobotu se Gambleři postavili ULITĚ v takřka nejsilnější možné sestavě včetně ligového Jakuba Hory. Po nerozhodném poločase 1:1 se nakonec radovali z jasné výhry 8:2 zejména díky Michalovi Macháčkovi (5+0) či Jakubovi Horovi (0+3). Za zmínku určitě stojí zápis jejich brankáře Ondřeje Bíra (1+1). Za ULITU oba góly vstřelil Vladimír Pátek.

Přestože po sobotním výsledku bylo o postupujícím víceméně rozhodnuto, chtěla být ULITA alespoň prvním týmem, který letos Gamblers porazí a pokusila se o to v neděli, kdy byli Gamblers přeci jen v hratelnější sestavě. Přesto nakonec opět podlehla 4:6. Vítěze tentokrát táhli Jakub Polák (2+1), Petr Hlaváček (0+3) či Adam Koudelka (2+0). Všechny čtyři góly poražených zařídil letošní vítěz kanadského bodování základní části Vít Popelka (3+1).

V letošním finále se tak proti sobě postaví vítěz základní části, Gamblers Most, a v pozici jeho vyzyvatele druhý tým této části, Inseminátors FC. V zápase o třetí místo se pak střetnou neúspěšní semifinalisté, tedy Old Bridge a Hospoda ULITA.

Zvláštností letošního finálového utkání bude jeho komentovaný přímý internetový přenos zajišťovaný Avantgard TV.

V čele letošního kanadského bodování playoff se usadila čtveřice hráčů s osmi kanadskými body – Miroslav Braum (7+1), Dominik Onuščák (6+2), Pavel Jarolím (4+4) (všichni Inseminátors FC) a Adam Koudelka (6+2) z týmu Gamblers Most. Pravděpodobně z této čtveřice vzejde letošní vítěz kanadského bodování playoff.

Finálové zápasy začnou na hřišti 11. ZŠ Most 17. října 2015 ve 14:30 a všichni diváci a příznivci MLMK jsou na ně srdečně zváni.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist