Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Most - Poslední kolo 3. ligy mužů sehrál, na domácích stolech, o uplynulém víkendu „A“ tým SKST Baníku Most. Se sezónou se rozloučili výborně - a to dvěma výhrami.

První se utkali s mužstvem TTC Ústí nad Labem „A“. Po úvodních čtyřhrách a stavu 1:1 na zápasy naši hostům odskočili až na stav 7:2. Hlavně díky skvělému výkonu Honzy Macháčka, který dokázal zvrátit průběh svých zápasů. Dvakrát prohrával 0:2 a nakonec vybojoval vítězství 3:2 nad Michalem Sklenářem a Karlem Seibertem. Stejně tak dokázal otočit zápas i Milan Bořík nad Milanem Votavou. Hosté sice začali pomalu dotahovat, ale to jim nestačilo. Na mosteckých stolech po dvou hodinách podlehli výsledkem 6:10 na zápasy.

Body: BOŘÍK Milan 3,5; MACHÁČEK Jan 3; BÍMA Miroslav 2,5; ŽIELINSKÝ Tomáš 1

Nedělní zápas pro naše kluky nevypadal optimisticky. Z osobních důvodů se nemohl utkání zúčastnit Tomáš Žielinský a bohužel se z důvodů velkého počtu zraněných hráčů nepodařilo najít žádného náhradníka. „Ačko“ tak mělo nastoupit do utkání proti celku TTC Litoměřic „B“ v neúplné sestavě 3 hráčů. Nakonec se ukázalo, že vlivem kolize 3. ligy a krajských přeborů dorostu nemohli také Litoměřice přijet v plné sestavě. Hrálo se tedy tři na tři. I v tomto utkání naši nezaváhali a od začátku bez problémů procházeli přes své soupeře většinou výsledky 3:0. Až za stavu 7:1 pro domácí nedokázal Miroslav Bíma otočit 5 set ve svůj prospěch a prohrál zápas 2:3 s Václavem Hruškou, ale hned na druhém stole si koncovku pohlídal Milan Bořík a 3:2 zvítězil. Ke konci se hosté pokusili velkou bodovou propast dotáhnout, to se jim však nepovedlo. Most „A“ zvítězil ve svém posledním utkání sezóny poměrem zápasů 10:5.

Body: MACHÁČEK Jan 3; BÍMA Miroslav a BOŘÍK Milan po 2,5; 2 x W:O

(hou)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací