Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Most - Jediné kolo zbývá odehrát do konce základní části nejvyšší česko-slovenské ženské házenkářské soutěže. A Černé anděly v něm už ve čtvrtek 19. dubna v domácí mostecké sportovní hale čeká pražská Slavia.

Mostecké házenkářky si zlaté medaile za interligové vítězství pojistily už po minulém domácím utkání s Olomoucí, přesto se dá čekat zajímavý souboj. „Každé střetnutí se Slavií s sebou nese určitou prestiž, je to v podstatě derby dvou nejlepších českých týmů, takže i toto utkání bude mít svůj klasický náboj,“ zve všechny fanoušky trenér Černých andělů Peter Dávid. Jeho svěřenkyně rozhodně nechtějí nic vypustit a před domácím publikem se chtějí ukázat co nejlépe.

A vlastně až po posledním zápase základní části budou moci Černí andělé oslavit vítězství v MOL lize, na které čekali pět let. Jenže oslavy nebudou moci být příliš dlouhé, protože mostecké házenkářky čekají další těžké zápasy v play-off o český titul. A ty odstartují už na konci dubna.

Autor: Jan Pimper

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací