Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Pátek 28. duben 2017
Svátek má Vlastislav
Archivováno

Litvínovsko - Legendární hokejista a trenér Ivan Hlinka bude mít na svém rodném domě v Louce u Litvínova pamětní desku. Zástupci obce a fanoušci by ji měli odhalit koncem srpna.

Informoval o tom Mostecký deník s tím, že během hráčské kariéry posbíral tragicky zesnulý Ivan Hlinka od roku 1970 řadu medailí z mistrovství světa včetně tří zlatých, později byl úspěšným trenérem.

 Český tým v roce 1998 dovedl k triumfu na olympijských hrách v Naganu. Tragicky zemřel při autonehodě v srpnu 2004. "Ivan Hlinka žil v naší obci do devíti let a v roce 2002 se stal čestným občanem obce," řekla Mosteckému deníku starostka Milana Štveráčková. Součástí vzpomínky na Hlinku v Louce bude program v kulturním domě, a to 30.srpna.

 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Litvínovsko - Legendární hokejista a trenér Ivan Hlinka bude mít na svém rodném domě v Louce u Litvínova pamětní desku. Zástupci obce a fanoušci by ji měli odhalit koncem srpna. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Informoval o tom Mostecký deník s tím, že během hráčské kariéry posbíral tragicky zesnulý Ivan Hlinka od roku 1970 řadu medailí z mistrovství světa včetně tří zlatých, později byl úspěšným trenérem.  Český tým v roce 1998 dovedl k triumfu na olympijských hrách v Naganu. Tragicky zemřel při autonehodě v srpnu 2004. Ivan Hlinka žil v naší obci do devíti let a v roce 2002 se stal čestným občanem obce, řekla Mosteckému deníku starostka Milana Štveráčková. Součástí vzpomínky na Hlinku v Louce bude program v kulturním domě, a to 30.srpna.   var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakdca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addydca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80 = honza.vrany + @; addydca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80 = addydca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80 + seznam + . + cz; var addy_textdca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80 = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloakdca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80).innerHTML += +addy_textdca8ba40dda419ab7adb9840d9744f80+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×