Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota
Archivováno

Most - Po týden starém úspěšném vystoupení mosteckého výběru v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu pokračovala svým třetím kolem Mostecká liga malé kopané, nově DRFG Mostecká liga.

Mostecká liga malé kopané. Foto: MLMK

Hned první zápas sliboval mimořádné drama. Letošní nováček, GMS Most se rozhodl, že se pokusí být po téměř roce a půl tím, kdo získá skalp Gamblers Most. Tomu chtěl také přizpůsobit svou sestavu a přivést většinu svých mimořádných fotbalistů. Tento plán se však naplnil jen částečně a to na Gamblery nemohlo v žádném případě stačit. Za GMS Most sice nastoupili například prvoligový Stanislav Hofmann, či mostecký Jakub Černý, ale rovněž Gambleři nastoupili s velmi silnou sestavou a rázně odmítli dalšího z řady vyzyvatelů. Pod jejich výhru 5:2 se nejvíce podepsali dvoubodoví bratři Adam a Matěj Koudelkovi a z pozice brankáře Ondřej Bíro (všichni 1+1). Oba góly poražených vstřelil výborně hrající Stanislav Hofmann.

Po této fotbalové lahůdce následoval zápas mezi Old Bridge a proOFFICE. Tým proOFFICE po dvou úvodních vysokých porážkách tentokrát předvedl svou fotbalovější tvář. Pro změnu ale zaplatil za to, že se sešel pouze v šesti hráčích a celé utkání tak odehrál bez střídání, což na Old Bridge nestačilo. Byť proOFFICE vedl ještě v poločase 3:2, podlehl nakonec 4:5. Útok vítězů táhli Michal Broskovics (2+1) a Lukáš Haspra a Jaroslav Holman (oba 1+1). Odpor poražených zajišťovali zejména Tomáš Beran (1+2) a Filip Těšitel (2+0).

Následovala vysoká porážka Gunners Most s Inseminátors FC v poměru 1:17. Gunnery tentokrát ničil především Martin Boček (5+2), který se díky tomuto výkonu stal bodujícím i střelcem kola. Z jeho spoluhráčů mu nejzdatněji asistovali Tomáš Rain (3+2) a Vít Hříbal (2+3). Brankáře Inseminátors jednou překonal Jan Zeidl. I přes tuto jednu obdrženou branku se však brankář vítězů, Václav Hrubý, stal gólmanem třetího kola.

Čtvrtým zápasem dne byl střet mezi dosud neporaženými družstvy FC Jeptišky a FC Katalánci SWAG. Ten vyzněl celkem jednoznačně 8:3 pro Jeptišky, když Katalánci nedokázali postavit svou nejsilnější sestavu. Je však otázkou, jestli by i tak nebyly silné Jeptišky nad jejich síly. Možná to bude právě tento tým, kdo bude letos hlavním vyzyvatelem Gamblerů. Hned pod pět gólů vítězů se podepsal Daniel Kasal (2+3). Hattrickem se prezentoval Marek Olah (3+0) a tři body si připsali rovněž Antonín Fišer (2+1) a Ladislav Kučera (0+3). V dresu Katalánců bodoval dvakrát Miroslav Aschenbrenner (1+1).

Kolo uzavřelo utkání mezi Hospodou ULITA a FC Levels. V něm ULITA zvítězila 5:2 po poločase 2:1. Stejně tak by ovšem šlo napsat, že 5:2 zvítězil Vladimír Pátek, neboť tento hráč zařídil všechny góly svého týmu (2+3). Nejlépe mu pak sekundoval Jakub Hošek (1+2). Za Levels pálili Michal Hronek a Daniel Štosek (oba 1+0).

Kanadské bodování

Do čela kanadského bodování ligy poskočil Martin Boček (10+4) z Inseminátors FC. Dva body za ním je Ladislav Kešner (9+3) z Gamblers Most a trojici nejlepších uzavírá Ladislav Kučera (5+6) z týmu FC Jeptišky.

Stejné je pořadí nejlepších střelců. Boček (10) vede před Kešnerem (9) a pětigólovými Kučerou a Jakubem Polákem z Gamblers Most.

Nejlepšími nahrávači ligy jsou momentálně Jakub Hruštinec (7) z FC Jeptišky před Ladislavem Kučerou, Davidem Mackem (Gamblers Most) a Vladimírem Pátkem (Inseminátors FC) (všichni 6 asistencí).

Příští víkend má DRFG Mostecká liga opět volno a to z toho důvodu že v neděli přivítá Most doma v celostátní lize Milovice.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací