Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota
Archivováno

Most - Výběr Mostu přivítal v neděli v rámci 9. kola DRFG Superligy malého fotbalu na svém hřišti Milovice a ty rozhodně na tuto návštěvu nebudou vzpomínat v dobrém. Do Mostu Milovice přijely v improvizované sestavě s jediným hráčem na střídání a to nemohlo na v posledních zápasech skvěle šlapající Most v žádném případě stačit.

Most nastoupil k utkání ve složení - Bíro Ondřej "C" - brankář, Haspra Lukáš, Hruštinec Jakub, Karaus Tomáš, Kešner Ladislav, Macháček Michal, Macko David, Polák Jakub, Pyskatý Jan, Režný Tomáš a Šlégr Václav ml. Prořídlou milovickou sestavu tvořili - Fišer Ondřej - brankář, Vlačiha Sergej "C", Čadek Roman, Kubín Michal, Gabriel Jiří, Krátký Jan a Horváth Julius.

S domácími dokázaly Milovice jakžtakž držet krok prvních sedm minut. Poté jejich obranu poprvé otevřel mostecký gólman Ondřej Bíro, který po svém tradičním výjezdu z brány vsítil přesnou ranou první gól utkání. Od tohoto okamžiku milovičtí hráči postupně odpadali fyzicky a začalo se hrát jen o konečnou výši skóre. To se nakonec zastavilo na hrozivých 16:0 po poločase 6:0.

Mostečtí tak ustavili hned několik nových rekordů DRFG Superligy malého fotbalu. Jednak zvítězili největším rozdílem, dále mostecký Ondřej Bíro je prvním brankářem, který v této lize vychytal čisté konto a zcela jistě je Most také prvním týmem, v jehož barvách dokázali v jednom utkání postupně skórovat všichni nominovaní hráči a to včetně gólmana.

Mostečtí si v utkání výrazně vylepšovali své individuální statistiky. Kuriozitou a zároveň důkazem o vyrovnanosti kádru, je fakt, že i při tomto skóre nikdo z hráčů nevsítil hattrick. Reprezentanti Mostu dohrávali s následujícími zápisy v kanadském bodování – Ladislav Kešner (2+4), Jakub Hruštinec (1+5), Michal Macháček a Jakub Polák (oba 2+2), David Macko a Tomáš Režný (oba 2+1), Ondřej Bíro, Lukáš Haspra, Tomáš Karaus, Jan Pyskatý a Václav Šlégr (všichni 1+0).

Požádali jsme o zhodnocení tohoto vysokého vítězství trenéra Mostu, Vojtěch Bendu. „Toto utkání se hodnotí poměrně složitě, neboť na něm vlastně ani není moc co hodnotit. Milovice přijely značně oslabené a zaplatily za to tvrdou daň. Spíše bych se soustředil na náš výkon. Ten byl velmi dobrý, kluci hráli týmově a já jim chci zejména poděkovat za to, že i při poněkud vlažnějším tempu zápasu nedopustili, aby Milovice pokazily Ondrovi Bírovi čisté konto" odpověděl Benda.

„Vzhledem k tomu, že svůj zápas vyhrála i Praha, vše dále směřuje k našemu vzájemnému utkání. Předtím se ale představíme v televizním utkání v Blanensku a přivítáme doma v poslední době ve skvělé formě hrající Jihlavu. Tyto dva zápasy chceme zvládnout co nejlépe, abychom si to mohli s Prahou rozdat o titul přímo na jejím hřišti" uzavřel Benda.
Most má tedy nyní před sebou televizní utkání na půdě Blanenska, kterému se postaví ve středu 20.4.2016 v 18:00.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací