Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Středa 26. duben 2017
Svátek má Oto
Archivováno

Most - Hráči FK Baník Most se ve 3. kole Fotbalové národní ligy utkali na domácím hřišti proti celku ze Zlína. Mostecký tým šel do vedení již ve čtvrté minutě, když z penalty vstřelil branku Jan Procházka.

První poločas již branka nepadla, proto šel Most do druhého poločasu s hubeným vedením o jednu branku. Během druhého poločase měl jak Most, tak celek ze Zlína několik gólových příležitostí, které ovšem ani jeden tým nedokázal využít. Závěr druhého poločasu byl dramatický, když nejdříve byl po faulu u vlastního brankoviště vyloučen po druhé žluté kartě mostecký Běloušek. Poté narůstal tlak Zlína, ovšem tento definitivně zabrzdil po krásné individuální akci domácí Šlapák, který rozhodnul v devadesáté minutě o vítězství Mostu o dvě branky. Most je po třech odehraných kolech se sedmi body na čtvrtém místě tabulky.

FK Baník Most 1909 – FC Fastav Zlín 2:0 (1:0)

FK Baník Most 1909: Belaň – Nguyen, Běloušek, Charuza, Řehák – Vojta, Procházka Jan, Rosendo, Šlapák – Procházka Jiří (72. Duchnič), Surynek (68. Kotlan (83. Olejník)). Trenéři: Hofmann a Chaloupka.FK Baník Most 1909: Belaň - Nguyen, Charuza, Běloušek, Řehák - Vojta, Jan Procházka, Rosendo, Šlapák - Surynek (68. Kotlan, 83. Olejník), Jiří Procházka (72. Dukhnich).

Trenéři: Pavel Chaloupka, Stanislav Hofmann.

FC Fastav Zlín: Dostál - Pazdera (77.Linek), Hubáček, Malý, Hájek - Ruskovský (46. Malcharek), Bublák (72. Holík), Kubica, Hruška - Poznar, Polách. Trenér: Marek Kalivoda.

Branky: 4. Jan Procházka, 90. Martin Šlapák.

Rozhodčí: Příhoda, ŽK Jan Procházka, Vojta, Běloušek, Kotlan - Ruskovský, Hájek, Malcharek. ČK 81. Běloušek (MO). 627 diváků. Poločas 1:0.

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

Audioverze Most - Hráči FK Baník Most se ve 3. kole Fotbalové národní ligy utkali na domácím hřišti proti celku ze Zlína. Mostecký tým šel do vedení již ve čtvrté minutě, když z penalty vstřelil branku Jan Procházka. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); První poločas již branka nepadla, proto šel Most do druhého poločasu s hubeným vedením o jednu branku. Během druhého poločase měl jak Most, tak celek ze Zlína několik gólových příležitostí, které ovšem ani jeden tým nedokázal využít. Závěr druhého poločasu byl dramatický, když nejdříve byl po faulu u vlastního brankoviště vyloučen po druhé žluté kartě mostecký Běloušek. Poté narůstal tlak Zlína, ovšem tento definitivně zabrzdil po krásné individuální akci domácí Šlapák, který rozhodnul v devadesáté minutě o vítězství Mostu o dvě branky. Most je po třech odehraných kolech se sedmi body na čtvrtém místě tabulky. FK Baník Most 1909 – FC Fastav Zlín 2:0 (1:0) FK Baník Most 1909: Belaň – Nguyen, Běloušek, Charuza, Řehák – Vojta, Procházka Jan, Rosendo, Šlapák – Procházka Jiří (72. Duchnič), Surynek (68. Kotlan (83. Olejník)). Trenéři: Hofmann a Chaloupka.FK Baník Most 1909: Belaň - Nguyen, Charuza, Běloušek, Řehák - Vojta, Jan Procházka, Rosendo, Šlapák - Surynek (68. Kotlan, 83. Olejník), Jiří Procházka (72. Dukhnich). Trenéři: Pavel Chaloupka, Stanislav Hofmann. FC Fastav Zlín: Dostál - Pazdera (77.Linek), Hubáček, Malý, Hájek - Ruskovský (46. Malcharek), Bublák (72. Holík), Kubica, Hruška - Poznar, Polách. Trenér: Marek Kalivoda. Branky: 4. Jan Procházka, 90. Martin Šlapák. Rozhodčí: Příhoda, ŽK Jan Procházka, Vojta, Běloušek, Kotlan - Ruskovský, Hájek, Malcharek. ČK 81. Běloušek (MO). 627 diváků. Poločas 1:0.     var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak367276863e3d1158f0591b6198ed34fb).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy367276863e3d1158f0591b6198ed34fb = oldrich.hajek + @; addy367276863e3d1158f0591b6198ed34fb = addy367276863e3d1158f0591b6198ed34fb + e-mostecko + . + cz; var addy_text367276863e3d1158f0591b6198ed34fb = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak367276863e3d1158f0591b6198ed34fb).innerHTML += +addy_text367276863e3d1158f0591b6198ed34fb+; Více od autoraZámek Stekník otevírá své interiéry, návštěvníci poprvé uvidí i stavební úpravyNeoblečená dívka utekla z domova, skoro nahou ji vyhnala ven matkaMuž bez kalhot postával u uzenin, nechtěl z Kauflandu odejítMladíka připravil v Janově o dvě stovky a ještě mu nastříkal sprej do očíCo možná nevíte o jezeru Most: Rostou u něj tři miliony nových stromů a je hlubší než Orlická přehrada GSpeech