Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
Archivováno

Most - Aprílové počasí ukázalo tuto neděli týmům hrajícím páté kolo DRFG Mostecké ligy všechny své tváře. Jednotlivá utkání se tak na hřišti 11. ZŠ hrála střídavě za sluníčka a střídavě za deště.

Foto: Mostecká liga malé kopané

Kolo bylo zahájeno střetnutím mezi družstvy Old Bridge a FC Gunners Most. Gunneři se tentokrát prezentovali velmi konkurenceschopným výkonem a přestože nakonec svému soupeři podlehli, rozhodně se nemuseli za svůj výkon stydět. Old Bridge zvítězili 10:8 po poločase 6:2 a v jejich útoku řádil Jaroslav Holman. Ten zakončil zápas s bilancí 6+1 a stal se střelcem i bodujícím tohoto kola. V ofenzivě se k němu připojili zejména Rostislav Vrba (1+3) a Pavel Klárman a Tomáš Kup (oba 1+2). Za poražené si hned šest kanadských bodů připsal Ladislav Friček (3+3). Ze spoluhráčů ještě výrazněji bodovali Dušan Marušík (2+2) a Jan Zeidl (0+3).

V druhém zápase podlehlo odevzdané mužstvo proOFFICE nováčkovi GMS Most v poměru 1:9. Vítěze táhla jména Luboš Podhora a Wagner Vladimír (oba 2+1), Petr Hrach (1+2) či Lukáš Mikulčík (0+3). Za poražené korigoval Marek Hrvol po asistenci svého bratra Jaroslava. Gólman vítězů Slavomír Švácha dokázal s jednou obdrženou brankou po týdnu opět získat titul brankáře kola.

V poledne se zatím stoprocentnímu týmu FC Jeptišky postavili hráči FC Levels. A ani tento vyzyvatel Jeptišky o body neobral. Ty dokázaly zvítězit 7:3 po půli 3:0. V jejich dresu opět úřadoval Jakub Hruštinec (2+4), když pouze jeden z gólů vítězů nenesl jeho podpis. Ze spoluhráčů mu nejlépe sekundovali Marek Olah (2+0) a Antonín Fišer, Václav Šlégr a Jakub Zaspal (všichni 1+1). Za FC Levels snižovali Václav Harnisch (1+1) a Jirka Tomáš a Radek Mikeska (oba 1+0).

Čtvrtý zápas dne proti sobě svedl Inseminátors FC a Hospodu ULITA. Ta sice šla do vedení, ale nakonec Inseminátorům podlehla 1:4. Inseminátors ke třem bodům táhli především mostečtí reprezentanti Jan Pyskatý (2+0) a Dominik Onuščák (1+1). ULITU poslal do vedení Petr Porazil po asistenci Martina Pučoka. Jan Musil, brankář Inseminátors FC, se dělí se Slavomírem Šváchou o titul gólmana kola.

Kolo uzavřela výhra Gamblers Most nad FC Katalánci SWAG. Katalánci hrající bez střídání nedokázali úřadujícímu mistrovi vzdorovat a nakonec podlehli vysoko 3:12. Hned šest kanadských bodů si připsal Ladislav Kešner (1+5). Nejvíce se mu přiblížil Tomáš Režný (3+2). Po dvou bodech si pak ještě připsali Adam Koudelka a František Jelínek (oba 2+0) a Robert Dvořák a Zdeněk Macháček (oba 1+1). Za poražené dvakrát pálil Ladislav Kobylák (2+0) a jednou Daniel Rulf (1+0).
Situace na čele tabulky je stále neměnná – v čele neporažené týmy Gamblers Most a FC Jeptišky o tři body před Inseminátors FC.

Kanadské bodování

V čele kanadského bodování je stále Martin Boček (11+8) z Inseminátors FC, před Ladislavem Kešnerem (10+8) z Gamblers Most a Jakubem Hruštincem (7+11) z FC Jeptišky.

Nejlepšími třemi střelci ligy jsou po pátém kole Martin Boček (11 gólů), Ladislav Kešner (10) a Adam Koudelka (8) z Gamblers Most.

Nejlepším nahrávačem ligy je nyní Jakub Hruštinec (11 asistencí) před Martinem Bočkem a Ladislavem Kešnerem (oba 8).

Nejlepšími gólmany jsou aktuálně Ondřej Bíro (průměr 2,00) z Gamblers Most před Slavomírem Šváchou (2,40) z GMS Most a Ondřejem Murckem (2,60) z Hospody ULITA.

Příští neděli bude liga pokračovat šestým kolem a jeho tahákem by měl být zápas mezi druhými FC Jeptišky a třetími Inseminátors FC.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací