Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna
Archivováno

Litvínov - Třetí a poslední kvalifikační závod pro Mistrovství ČR v Brně definitivně rozhodl o nominaci gymnastek z celé České republiky na Mistrovství ČR v Třinci, které se letos koná 18. a 19. června. I když na kompletní kvalifikační výsledky a jednotlivá postupová umístění vzešlá ze všech tří kvalifikačních závodů (Praha, Ostrava, Brno) zatím čekáme, je více než jasné, že litvínovské gymnastky nominaci do Třince získaly.

Klub sportovní gymnastiky Litvínov se zúčastnil důležitých kvalifikačních závodů pro letošní Mistrovství ČR v Třinci. Foto: Jitka Strýhalová

O svá postupová umístění odjely letos bojovat v kategorii "Žákyně A" Agáta Strýhalová, která v Brně zvítězila a s nejvyšším počtem dosažených bodů své prvenství obhájila i v celkovém bodování všech tří kvalifikací, Patrície Makovičková, která v Brně vybojovala fantastické 3. místo a v celkovém bodování postupuje na M ČR z místa 4., Denisa Chaloupková, která s největší pravděpodobností obhájí postupové místo v první desítce nejlepších závodnic a Uršula Hocelíková a Barbora Nováková, jimž se nejlépe dařilo v Brně a obhájily posty v první polovině nominační čtyřicítky závodnic.

V kategorii "Starší žákyně" závodily Iveta Rejlková, Michaela Mikolášková a Klaudie Krupová. Všechna tři děvčata svými umístěními na kvalifikačních závodech získala cenné posty v "nominační čtyřicítce" a zajistila si tak svou účast na Mistrovství ČR.

Děvčata zazávodila s celkově vynikajícími výsledky. Agáta Strýhalová získala v Praze nejvyšší ohodnocení na přeskoku, v Brně kralovala kladině a bradlům, Patrície Makovičková zabodovala v Brně druhým nejvyšším ohodnocením na prostných.

Děvčatům i trenérovi Sergejovi Kargalcevovi patří obrovská gratulace za skvělé výkony i výborné vedení litvínovských gymnastek. Všem přejeme hodně zdaru a sportovního štěstí v nejdůležitějším závodu roku i v přípravě na něj!

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací