Pondělí 21. září 2020
Svátek má Matouš

Most - Mostecké házenkářky čeká v sobotu na domácí palubovce další utkání MOL ligy. Soupeřem jim tentokrát bude Zora Olomouc.

„S Olomoucí se známe velmi dobře, hráli jsme proti sobě v uplynulé sezoně v semifinále, takže je to vlastně takový náš tradiční soupeř, se kterým se potkáváme poměrně často,“ říká trenér Černých andělů Peter Dávid. „Pro nás je důležité doma zabrat a naplno bodovat. Náš cíl je tento zápas vyhrát a jak už je u nás dobrý zvykem, dát v utkání šanci celému kádru,“ doplnil trenér.

Kromě dlouhodobě zraněných hráček je mostecký tým zdravotně v pořádku, navíc by se poprvé před domácími fanoušky měla představit i nová posila Černých andělů, dvaadvacetiletá makedonská pivotka Stefanija Miševská (na dresu s číslem 28 nosí anglickou variantu svého jména Mishevska), která si svůj první MOL ligový start v týmu Černých andělů připsala už v utkání se Šaľou.

„Zkušenost s českou házenou jsem zatím neměla vůbec žádnou. Ale když přišla možnost hrát v Mostě, samozřejmě jsem si něco zjišťovala. Zdejší klub má velmi dobrou pověst, hraje evropské poháry a MOL liga je také kvalitní soutěž. Takže v podstatě nebylo moc co řešit,“ tvrdí pivotka, která do Mostu přišla z německého TSG Wismar.

Jak se nejen jí, ale celému týmu Černých andělů povede, se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči do mostecké sportovní haly v sobotu 22. září, utkání začíná v 18:00 hodin.

Autor: Jan Pimper

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací