Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Pondělí 24. duben 2017
Svátek má Jiří
Archivováno

Most - Nejstarší fotbalový klub na Mostecku, FK Baník Most 1909 pořádá ve čtvrtek 12.září nábor nových dětských fotbalistů a talentů.

"Jsme FK Baník Most 1909, nejstarší fotbalový klub na Mostecku, s více jak stoletou tradicí. S širokou mládežnickou základnou. Naše žákovské a dorostenecké týmy hrají ligové soutěže," říká šéftrenér mládeže Tomáš Heidendreich.

"Odchovancem našeho klubu je Josef Masopust, držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy 1962, nejlepší český fotbalista posledních 50 let a Česká fotbalová osobnost 20. století, jehož jméno nese také fotbalová akademie, která je součástí našeho klubu," konstatuje šéftrenér s tím, že zájemci o fotbal se mohou přijít podívat s rodiči na trénink, začutat si s kluky z Áčka – ať na vlastní oči vidí, co je z fotbalového umění klub může naučit. Nové hráče tak ve čtvrtek čekají fotbalové soutěže, malování na obličej a plno další zábavy!

Nábor začne od 16.30 do 18.30 hodin na hlavním hřišti Fotbalového stadionu Josefa Masopusta.

 

Napsal
Jan Vraný
Author: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Audioverze Most - Nejstarší fotbalový klub na Mostecku, FK Baník Most 1909 pořádá ve čtvrtek 12.září nábor nových dětských fotbalistů a talentů. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jsme FK Baník Most 1909, nejstarší fotbalový klub na Mostecku, s více jak stoletou tradicí. S širokou mládežnickou základnou. Naše žákovské a dorostenecké týmy hrají ligové soutěže, říká šéftrenér mládeže Tomáš Heidendreich. Odchovancem našeho klubu je Josef Masopust, držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy 1962, nejlepší český fotbalista posledních 50 let a Česká fotbalová osobnost 20. století, jehož jméno nese také fotbalová akademie, která je součástí našeho klubu, konstatuje šéftrenér s tím, že zájemci o fotbal se mohou přijít podívat s rodiči na trénink, začutat si s kluky z Áčka – ať na vlastní oči vidí, co je z fotbalového umění klub může naučit. Nové hráče tak ve čtvrtek čekají fotbalové soutěže, malování na obličej a plno další zábavy! Nábor začne od 16.30 do 18.30 hodin na hlavním hřišti Fotbalového stadionu Josefa Masopusta.   var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Jan VranýEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloakc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addyc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d = honza.vrany + @; addyc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d = addyc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d + seznam + . + cz; var addy_textc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d = honza.vrany + @ + seznam + . + cz;document.getElementById(cloakc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d).innerHTML += +addy_textc73ab43ef9883263d70e8e8f21455c0d+; GSpeech

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

×