25. února 2017 Svátek má Liliana

Most - Nejstarší fotbalový klub na Mostecku, FK Baník Most 1909 pořádá ve čtvrtek 12.září nábor nových dětských fotbalistů a talentů.

"Jsme FK Baník Most 1909, nejstarší fotbalový klub na Mostecku, s více jak stoletou tradicí. S širokou mládežnickou základnou. Naše žákovské a dorostenecké týmy hrají ligové soutěže," říká šéftrenér mládeže Tomáš Heidendreich.

"Odchovancem našeho klubu je Josef Masopust, držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy 1962, nejlepší český fotbalista posledních 50 let a Česká fotbalová osobnost 20. století, jehož jméno nese také fotbalová akademie, která je součástí našeho klubu," konstatuje šéftrenér s tím, že zájemci o fotbal se mohou přijít podívat s rodiči na trénink, začutat si s kluky z Áčka – ať na vlastní oči vidí, co je z fotbalového umění klub může naučit. Nové hráče tak ve čtvrtek čekají fotbalové soutěže, malování na obličej a plno další zábavy!

Nábor začne od 16.30 do 18.30 hodin na hlavním hřišti Fotbalového stadionu Josefa Masopusta.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.