Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota
Archivováno

Mostecko - Mostecká liga malé kopané má za sebou dvě nekompletní kola DRFG. V jejich rámci bylo odehráno celkem devět zápasů a jedna dohrávka. Ligový program nabourala zejména nepřítomnost týmu Gamblers Most, neboť tento tým se o víkendu účastnil premiérového ročníku Ligy mistrů malého fotbalu ve Slovinském Mariboru.

 

Sobotní zápasy zahájilo střetnutí mezi FC Gunners Most a GMS Most. GMS platili jak postavením v tabulce, tak kvalitou sestavy za jednoznačné favority, ale nakonec byli velmi rádi za hubenou výhru 3:2 po poločase 2:2. Jejich góly vstřelili Petr Bohata (1+1) a Matěj Procházka a Vladimír Wagner (oba 1+0). Za srdnatě bojující Gunners korigovali Filip Kosman (1+1) a Jiří Biely (1+0).

Následoval další vyrovnaný zápas mezi FC Katalánci SWAG a proOFFICE. I zde nakonec slavil, byť těsné, vítězství favorit, tedy Katalánci. Ti zvítězili 5:4 zejména díky Jakubovi Schuchardtovi (1+2) a Ladislavovi Kobylákovi (2+0). Ofenzivu z postu brankáře výrazně podporoval Kamil Weisser (0+2). Za poražené odpovídali zejména Jaroslav Hrvol (2+0) a Filip Těšitel (1+1).

Následovala jasná záležitost v podání Hospody ULITA, která přejela Old Bridge v poměru 14:1. Skutečně výjimečné střelecké představení se podařilo Vladimírovi Běhavému (8+1), který přesně mířil hned osmkrát. Toho doplňovali především Karel Horák (3+2), Martin Pučok (2+3) a Jakub Chábera (1+3). Za poražené skóroval Pavel Klárman.

Sobotní program uzavřela demolice FC Levels, kteří padli 1:20 s Inseminátors FC. V útoku vítězů úřadoval hlavně Martin Boček (6+2). Jen o jeden kanadský bod za ním zaostal Petr Nový (2+5). Dále vyčnívali Michal Netolický (5+1), Pavel Jarolím či Dominik Onuščák (oba 2+3). Nulu brankáři vítězů pokazil skórující Michal Hronek.

Ten byl jediným střelcem Levels i v jejich dalším zápase, kterým byly zahájeny nedělní zápasy. V něm se Levels postavili FC Gunners Most, kteří dokázali zvítězit 3:1, byť ještě v poločase prohrávali. Všechny tři góly vítězů nesou jméno Dušana Marušíka mladšího (1+2). Dvakrát se k němu připojil Jiří Bartoň (1+1).

Poté svou první letošní porážku okusili také FC Jeptišky a to poněkud překvapivě s týmem Old Bridge. Je ovšem třeba uvést, že Jeptišky hrály celé utkání v oslabení o jednoho hráče. Old Bridge nakonec zvítězili 8:2, když hned šest jejich gólů zařídil Tomáš Kup (4+2). Tři kanadské body pak brali Tomáš Zetka (3+0) a Jiří Rain (0+3). Oba góly poražených zařídil Jakub Hruštinec (1+1).

Následovala prohra proOFFICE s Hospodou ULITA v poměru 2:8 po ještě přijatelném poločase 2:3. Vítěze táhla trojice Jakub Chábera a Stanislav Levý (oba 2+1) a Vladimír Pátek (1+2). Za poražené skórovali Jaroslav Hrvol a Václav Materna (oba 1+0).

Dalším utkáním dne byl střet mezi GMS Most a FC Katalánci SWAG. Katalánci dokázali vyhrát i své druhé víkendové vystoupení, tentokrát 3:1. Za vítěze mezi tyče mířili Miloslav Aschenbrenner, Jakub Schuchardt a Václav Vasovčák (všichni 1+0). Za GMS korigoval Michal Nguyen.

Poté ke svému druhému nedělnímu zápasu nastoupily již početně kompletní Jeptišky, ale bohužel opět padly, tentokrát 6:9 se silnými Inseminátors FC. Téměř všechny góly vítězů zařídil Martin Boček (6+2), který tak přesně vyrovnal svůj sobotní zápis. Z pozice brankáře dvakrát asistoval Petr Nový (0+2). Jeptišky táhli především Jakub Hruštinec a Daniel Rulf (oba 1+2).
Posledním zápasem víkendu byla dohrávka odloženého zápasu mezi Inseminátors FC a FC Katalánci SWAG. V ní zvítězili Inseminátors 3:1 po dalším ofenzivním galapředstavení Martina Bočka (2+1). Za poražené korigoval Miloslav Aschenbrenner.
Před posledním víkendem základní části jsou v čele tabulky stále FC Jeptišky před Inseminátors FC a Gamblers Most. Do podoby tabulky však stále promlouvá několik odložených zápasů.

Do čela kanadského bodování poskočil díky svému devatenáctibodovému víkendovému řádění Martin Boček z Inseminátors FC (34+17). Za ním je na druhé pozici Ladislav Kešner z Gamblers Most (25+23) a trojici nejlepších uzavírá jeho spoluhráč z Gamblers Adam Koudelka (28+16).

Boček vládne také nejlepším střelcům (34 zásahů) před Koudelkou (28) a Kešnerem (25).
Pouze trojice nejlepších nahrávačů má jiné složení. V jejím čele je Kešner (23 asistencí) před Davidem Mackem z Gamblers Most (21) a Jakubem Hruštincem z FC Jeptišky (20).

Nejlepšími gólmany týden před koncem základní části jsou Ondřej Murcko z Hospody ULITA (průměr 2,42 obdrženého gólu na zápas) před Václavem Šlégrem z FC Jeptišky (3,10) a Slavomírem Šváchou z GMS Most (3,18). Po příštím víkendu tedy bude dobojována základní část a začne play-off DRFG Mostecké ligy malé kopané.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací