Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota
Archivováno

Most - Tuto sobotu byla posledními zápasy dokončena letošní základní část DRFG Mostecké ligy malé kopané. Tato utkání rozhodla jak o postupujících do play-off, tak o vítězích v individuálních statistikách.

Mostecká liga malé kopané. Foto: fotbal-most.cz

Sobotní program zahájilo utkání mezi FC Katalánci SWAG a FC Gunners Most. V něm zvítězili Katalánci 6:1 zejména s přispěním Ladislava Kobyláka (2+1), Luboše Božovského, Michala Broskovicse a Ondřeje Kobyláka (všichni 1+1). Poslední gól Gunners v tomto ročníku vstřelil Dušan Marušík.

Následovala výhra GMS Most nad Hospodou ULITA v poměru 6:2. Polovinu gólů vítězů zajistil Dominik Dolejší (1+2) doplňovaný Davidem Gábelem a Matějem Procházkou (oba 2+0). Za ULITU odpovídali Karel Horák (1+1) a Jiří Levý (1+0).
V dalším zápase rozebraly FC Jeptišky tým proOFFICE konečným skóre 13:2. Výjimečným výkonem se v jejich barvách prezentoval zejména Tomáš Mikeska (6+2). Pěti body ho podpořil Daniel Rulf (3+2) a čtyřmi Tomáš Tóth (2+2). Za proOFFICE dvakrát pálil Filip Těšitel.

Rovněž další zápasy se nesly v duchu vysokých výher favoritů. V prvním z nich zvítězili Inseminátors FC 11:0 nad Old Bridge po přijatelném poločase 1:0. Hned šest gólů vítězů nese jméno Martina Bočka (3+3). Třemi body se k němu připojili Pavel Jarolím (2+1) a Jiří Krejčík (1+2).

Hned v dalším střetnutí ovšem Inseminátors FC ochutnali vysoký výsledek i z druhé strany, když podlehli Gamblers Most 11:2. V jejich dresu úřadovali zejména Ladislav Kešner (3+3), David Macko (3+2) či Tomáš Režný. Za Inseminátors odpovídali Jiří Krejčík a Marcel Kůrka (oba 1+0).

Gambleři nastoupili i v dalším utkání, kde připravili neradostné loučení s letošním ročníkem týmu FC Levels. Levels Gamblerům podlehli 0:17 a opět úřadoval zejména Ladislav Kešner (5+5), který tak bral za dva zápasy celkem 16 kanadských bodů. V tomto zápase ho však svým bodovým zápisem ještě o málo překonal Matěj Koudelka (6+5). Výrazněji se pak ještě prosadil František Jelínek (2+3).

Konečná tabulka základní části zároveň ustavila dvojice pro čtvrtfinálové boje. V těch se tak proti sobě postaví příští sobotu a neděli dvojice Gamblers Most – proOFFICE, FC Jeptišky – Old Bridge, Inseminátors FC – Hospoda ULITA a FC Katalánci SWAG – GMS Most.

Kanadské bodování

  • Pokud jde o individuální statistiky, tak ty svým drtivým finišem zcela ovládl Ladislav Kešner z Gamblers Most, který se stal vítězem kanadského bodování a zároveň nejlepším střelcem i nahrávačem základní části.
  • Kanadské bodování ovládl s náskokem patnácti bodů (38+35) před Martinem Bočkem (37+21) z Inseminátors FC a svým spoluhráčem z Gamblers Most Davidem Mackem (18+29).
  • Nejlepším střelcem se stal s 38 zásahy před Martinem Bočkem (37) a Adamem Koudelkou (28) z Gamblers Most.
  • Pořadí nejlepších nahrávačů pak vládne s 35 asistencemi před Davidem Mackem (29) a Martinem Bočkem (21).
  • Nejlepším brankářem základní části DRFG Mostecké ligy malé kopané se stal Ondřej Bíro z Gamblers Most (průměr 2,2 obdrženého gólu na zápas). Za ním skončili Slavomír Švácha (3,11) z GMS Most a Ondřej Murcko (3,2) z Hospody ULITA.
  • Jediným hráčem, který nastoupil do všech 18 zápasů základní části, je Slavomír Švácha z GMS Most. Pouhý jeden zápas pak vynechal Robert Dvořák z Gamblers Most.

S letošním ročníkem se rozloučily týmy FC Gunners Most a FC Levels a jejich hráčům patří poděkování za předváděné výkony a nasazení.

Příští víkend se tedy rozhoří boje ve vyřazovací části ligy a všichni diváci jsou na ně srdečně zváni.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací