Sobota 14. prosinec 2019
Svátek má Lýdie

Klášterec nad Ohří - Na Boží hod se pod Rašovickou lávkou v Klášterci nad Ohří sešlo na čtyřicet otužilců, kteří si přišli zpestřit vánoční pohodu.

Deset z nich přeplavalo z kláštereckého na rašovický břeh, ostatní se k nim připojili v Rašovicích a osvěžili se u břehu. Nevšední zážitek si nenechaly ujít odhadem tři stovky diváků, zátěžová zkouška lávky vyšla na výbornou. Na břehu byla připravena provizorní šatna a nejbližší zde na otužilce čekali s ručníky, župany a termoskami. Sváteční dopoledne bylo navíc ovoněno svařákem a domácí zelňačkou.

Otužilci se u lávky sešli již potřetí, oficiálně se jednalo o 2. ročník. „Děkuji všem, kteří nás přišli podpořit, plavat, fandit, zkrátka každému, kdo se po Štědrém dnu vydal do Rašovic na lávku a pomohl vytvořit tak skvělou atmosféru,“ vzkazuje jeden z organizátorů akce Miroslav Böhm a dodává: „Na příští rok bychom rádi připravili schůdnější a bezpečnější vstup do řeky a doufám, že se nás sejde opět o něco více.“

Ohři si kromě pravidelných otužilců někteří přišli zkusit poprvé. "Adrenalin a stovky očí na lávce mi ani nedovolily myslet na to, že má voda okolo 4°C. Pocitově byla jako kafíčko. Krásný zážitek, všem doporučuji," prozrazuje Adéla Václavíková z klášterecké radnice.

Foto

2912otuzilci

2912otuzilci2

2912otuzilci3

2912otuzilci4

Otužilci v řece Ohři. Foto: město Klášterec nad Ohří

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací