Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Most - Zástupci Rotaract clubu Most předali na konci ledna dětskému a dorostovému oddělení mostecké nemocnice hračky v hodnotě 10 000 Kč. Hračky zakoupili za část výtěžku druhého ročníku charitativního prodeje svařáku na Vánočních trzích v Mostě.

Po celé Vánoční trhy členové Rotaract clubu Most, Rotary clubu Most a mostečtí skauti prodávali bez nároku na odměnu svařák, teplé oplatky či domácí perníčky, aby mohli handicapovanému osmiletému Davídkovi zakoupit polohovací zařízení za 65 tisíc Kč. Polohovací zařízení, které je v současnosti ve výrobě, Davídkovi a jeho rodině zjednoduší život a zároveň chlapci umožní větší kontakt s bratrem.

V průběhu trhů se nakonec podařilo dosáhnout částky, která přesáhla výtěžek potřebný pro zakoupení polohovacího zařízení o 10 tisíc Kč. Zástupci Rotaract clubu Most nechali hlasovat samotné zákazníky, kam finanční přebytek poputuje. Mostečané hlasováním vybrali místní dětské a dorostové oddělení. Zástupci Rotaract clubu Most po dohodě se zástupci oddělení nakoupili pro malé pacienty hračky. Letošní charitativní akce s heslem „Pijete pro dobrou věc“ organizovaná Rotaract clubem Most tak pomohla rovnou dvakrát.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací