Pondělí 13. červenec 2020
Svátek má Markéta

Most - Červen je ve znamení závěrečné zprávy projektu Erasmus + „Speak. Work. Travel.", který se konal v Londýně pro celkem 18 žáků mostecké Střední odborné školy InterDACT .

„Žáci naší školy zde navštěvovali praxe, 15 žáků 14 dní a 3 žáci dokonce 3 měsíce. Zažili zde spoustu zajímavých momentů a viděli mnoho krás z Londýna. O pár měsíců později však vidíme i ten nejdůležitější dopad, a to vzdělání,“ uvádí Karel Suska ze SOŠ InterDACT s.r.o.

Všichni účastníci čtvrtých ročníků odešli od maturity z anglického jazyka s jedničkou nebo dvojkou a všichni velmi dobře zvládli odborné předměty, což je tím nejlepším výsledkem a ohlasem tohoto projektu. Z celkových šestnácti účastníků - maturantů 3 zvládli maturitu s vyznamenáním a 11 se hlásí na vysokou školu.

„Velmi dobrou zprávou je, že jsme projekt obdrželi i pro příští období a pojedeme tedy znovu. Už teď se všichni na InterDACTu na projekt těšíme,“ sděluje Jana Synková, ředitelka školy.

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací