Neděle 18. duben 2021
Svátek má Valérie

Most – Vydavatelství regionálních zpravodajských on-line deníků přichází s novinkou: zpravodajskými podcasty. Weby z rodiny e-deniky.cz tak chtějí oslovit ještě širší veřejnost stále populárnějším způsobem.

Vybrané zprávy si můžete pustit ve zvukové podobě třeba přes oblíbené Spotify, dostupné jsou ale i na dalších podcastových platformách. Odkazy na ně najdete v tomto článku. „Stačí si propojit váš telefon s autorádiem prostřednictvím Bluetooth, na Spotify najít náš podcast e-deníky zprávy, a rázem máte aktuální zpravodajství z regionu k dispozici i při řízení,“ říká zakladatel regionálních zpravodajských webů Oldřich Hájek a dodává: „Okresní rádiové stanice už vymizely a lidem dle našeho názoru místní zpravodajství v tomto formátu chybí. Navíc jsme rychlejší než nadregionální rádia, která stejně své zprávy čerpají od nás.“

Mluvené zpravodajství ale nemusíte poslouchat jen v autě. Najdete jej vložené i rovnou v článcích na webech. Stačí si zprávu pustit a můžete se věnovat zároveň jiné činnnosti, kterou právě na počítači, mobilu či tabletu děláte.

Za první týden od spuštění si naše podcasty získaly již 2089 unikátních posluchačů a mají 4238 přehrání. Děkujeme!

Fandíte podcastům? Rádi byste měli svůj pořad, ve kterém byste chtěli informovat o aktuálním dění? Městům, obcím a firmám nabízíme službu kompletní správy podcastového kanálu od vytvoření zprávy či rozhovoru, přes vyhotovení, hudební podkres a zveřejnění na dostupných nejvyužívanějších podcastových službách. Pro bližší info nás kontaktujte mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ukázky z jednotlivých platforem

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací