Neděle 29. květen 2022
Svátek má Maxmilián

Klášterec nad Ohří - Zajímavé prezentace se dočkal Klášterec nad Ohří ve Spojených státech amerických. Televizní pořad o severočeských městech a jejich turistických lákadlech vznikl díky spolupráci společnosti Czech-American TV a krajského úřadu.

Klášterec nad Ohří, stejně jako Louny, Žatec či Terezín, se tak objevil na obrazovkách, které sleduje dva a půl milionu domácností v 60 amerických městech. Desítky tisíc dalších zahraničních diváků viděly pořad na internetovém portále www.catvusa.com, například lidé v Kanadě, Austrálii, Anglii či Německu.

Nezisková organizace vysílá již od roku 2003 nekomerční vzdělávací pořady o českých regionech, jejich destinacích a jejich kultuře. „Jako zahraniční médium cílíme především na jiné státy než Českou republiku,“ uvedl za společnost Czech-American TV Adam Vokál.

Zahraniční pohled na zajímavosti Ústeckého kraje ale může být zajímavý i pro zdejší obyvatele. Kdo chce, může pořad zhlédnout na webu catvusa: https://catvusa.com/broadcast/usti-region-klasterec-nad-ohri-zatec-louny/

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist