Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Svátek má Arnošt
Čtvrtek 30. březen 2017

Mostecko – Redakce našeho zpravodajského serveru e-mostecko.cz vyhlašuje nový ročník populárních soutěží o Tvář měsíce našeho webu. Posílejte nám své fotky, hlasujte a vyhrajte focení od našeho spolupracujícího fotografa. Jak na to? Čtěte dál.

Jak se přihlásit?

Pošlete nám do 15. března svoji fotografii (zcela amatérskou či profesionální) na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., připojte své jméno a telefonní číslo (nebude zveřejněné, slouží pouze pro kontakt s vítězem/vítězkou). Od 16. do 22. března bude možné hlasovat pro vašeho favorita ve fotogalerii na našem profilu na Facebooku. Soutěžícím, kteří zašlou své fotografie do internetového hlasování, musí být k 16. březnu 2017 více než 18 let.

Kdo zvítězí a co získá?

Soutěž Tvář měsíce dubna vyhrává ten, kterého fotografie získá nejvíce „lajků". S vítězem poté domluvíme focení v exteriérech či v našem ateliéru v Litvínově. Výherce získá sadu pěti upravených fotografií, bude tváří měsíce dubna na hlavní profilové fotografii webu e-mostecko.cz na Facebooku a jeho fotogalerii zveřejníme na našich internetových stránkách.

Napsal
Redakce
Author: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Mostecko – Redakce našeho zpravodajského serveru e-mostecko.cz vyhlašuje nový ročník populárních soutěží o Tvář měsíce našeho webu. Posílejte nám své fotky, hlasujte a vyhrajte focení od našeho spolupracujícího fotografa. Jak na to? Čtěte dál. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jak se přihlásit? Pošlete nám do 15. března svoji fotografii (zcela amatérskou či profesionální) na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8 = redakce + @; addy75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8 = addy75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8 + e-mostecko + . + cz; var addy_text75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8 = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8).innerHTML += +addy_text75d32c0e9b1115e3fbedb41de4e9dce8+; , připojte své jméno a telefonní číslo (nebude zveřejněné, slouží pouze pro kontakt s vítězem/vítězkou). Od 16. do 22. března bude možné hlasovat pro vašeho favorita ve fotogalerii na našem profilu na Facebooku. Soutěžícím, kteří zašlou své fotografie do internetového hlasování, musí být k 16. březnu 2017 více než 18 let. Kdo zvítězí a co získá? Soutěž Tvář měsíce dubna vyhrává ten, kterého fotografie získá nejvíce „lajků. S vítězem poté domluvíme focení v exteriérech či v našem ateliéru v Litvínově. Výherce získá sadu pěti upravených fotografií, bude tváří měsíce dubna na hlavní profilové fotografii webu e-mostecko.cz na Facebooku a jeho fotogalerii zveřejníme na našich internetových stránkách. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: RedakceEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloaka2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addya2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b = redakce + @; addya2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b = addya2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b + e-mostecko + . + cz; var addy_texta2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b = redakce + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloaka2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b).innerHTML += +addy_texta2dc87319ace7d454415d296b1ebe92b+; Více od autora9 tipů na zábavu na Mostecku v nejbližších dnechPlameny v přírodě! Hasiči museli večer několikrát vyjíždětI v prvních 48 hodinách nového týdne bude nádherněAKTUÁLNĚ: Masivní únik plynu u Oseka, silnice je úplně zavřená!OBRAZEM: Ústecký kraj měl v Mostě svůj reprezentační ples plný hvězd. A rozdalo se tam dvě stě tisíc GSpeech

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×