24. ledna 2017 Svátek má Milena

Praha - Kamila Nývltová byla vždy známá jako vynikající zpěvačka s nezaměnitelným hlasovým projevem. Kromě pěveckého umění je i nesmírně okouzlující a její fascinující vzhled by jí mohla závidět nejedna modelka. Kamilu jsme zastihli při focení série snímků, ve kterých se proměnila jak v sexy dračici, tak ukázala i svoji andělskou tvář.

Kamila Nývltová. Foto: Aneta Kupcová 2014

"Focení bylo velice zábavné, jelikož jsme vystřídali několik outfitů, měnili jsme hodně make-upů, abych byla vidět jak v něžné kráse, tak i v sexy pózách. Fotila jsem ve spodním prádle, což u mne nebývá moc zvykem, ale řekla jsem si: Proč ne, jsem ještě mladá a mám co ukazovat. Došli jsme i k tomu, že jsem byla úplně svlečená a zakrývala se pouze rukama. Samozřejmě nic vidět není a to, co je, tak je u mne pečlivě uschované a třeba jednou...", říká o focení Kamila.

DSC7528Fotografie vznikaly v ateliéru Anety Kupcové a počasí nebylo jakoby natruc příznivě nakloněno.

"Zrovna v ten den byla i docela zima, takže to nebylo příjemné, fotila jsem skoro nahá a měla jsem úplně mokrou hlavu. Ale myslím si, že fotky jsou nádherné a vzniklo mnoho mých poloh. Tomuto focení bych se v budoucnu znovu nebránila, protože mě to baví, je to příjemný pocit, když se o vás stará tým lidí. O líčení a vlasy se postarala Marta Šantorová, která je v současné době moji dvorní vizážistkou, o styling Karolína Pohl a o focení Aneta Kupcová, která je podle mě jedna z mála fotografek, která dokáže vystihnout člověka opravdu takového, jaký je.", dodává Kamila.

Backstage video z focení:

V současné době je Kamila plně zaneprázdněna přípravou nového CD, na kterém se bude prezentovat v poloze, v jaké ji doposud nikdo neznal, ale která je zároveň blízká jejímu srdci a chce se jí do budoucna věnovat a přinese něco, co na našem hudebním trhu doposud nebylo. První ochutnávku v podobě žhavého letního singlu představí na svém narozeninovém koncertu, kde oslaví čtvrtstoletí svého života.

Pompézní narozeninový koncert se uskuteční v pátek 13. června 2014 v pražském Music clubu Magnum a nebude na něm chybět řada zajímavých gratulantů a hostů, kteří si rovněž s Kamilou zazpívají.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.