Česká republika - Společnost PocketBook představuje nový designový a cenově dostupný tabet PocketBook SURFpad 2 – ideálního společníka pro všechny, kdo žijí na internetu. S pomocí SurfPad2 budete kdykoli schopni komunikovat v sociálních sítích, sledovat videa, číst novinky, hledat informace nebo nakupovat online.

 

PocketBook SurfPad2 zaujme hned na první pohled svým designem. Charakterizují ho jeho jednoduché oblé křivky, které doplňuje možnost výběru ze tří elegantních barevných provedení. Přední straně dominuje citlivý dotykový 7" displej s rozlišením 1280 x 800 bodů, webkamera a stereo reproduktory.

SurfPad 2 působí malým a tenkým dojmem. Přesto je však dostatečně pohodlný, velký a výkonný na to, aby si s přehledem poradil se všemi úkoly, které od něj budete očekávat při každodenní práci i zábavě. Jeho srdcem je výkonný dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz doplněný 1 GB operační paměti.

„Uvědomujeme si, že lidé chtějí mít dnes stále při sobě zařízení, které jim umožní být neustále online a v kontaktu s přáteli prostřednictvím internetu. Většina mobilních telefonů neposkytuje dostatečně velký displej, aby jejich online použití bylo dostatečně komfortní. Proto jsme se rozhodli přinést novou aktualizovanou verzi oblíbeného tabletu SurfPad", říká Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Připraven pro práci i zábavu

PocketBook SurfPad 2 lze snadno ovládat prostřednictvím dotykového IPS displeje, který je připraven na použití více prstů. O komunikaci s uživatelem se stará operační systém Android™  4.1, který doplňuje množství předinstalovaných aplikací, služeb a zábavného obsahu. Mezi těmito nástroji najdou uživatelé mimo jiné i kompletní balík kancelářských aplikací a e-mailového klienta, který jim pomůže poradit si rychle s jakýmkoli úkolem. A jako správný PocketBook je připraven také na zobrazení mnoha formátů elektronických knih.

Pro aplikace a data je instalována vnitřní paměť o kapacitě 8 GB, kterou je možné rozšířit o paměťovou kartu MicroSD s podporou SDXC a SDHC.

PocketBook SurfPad2 bude na našem trhu k dispozici během června tohoto roku za koncovou cenu 2.999,- Kč.

Technická data:

Rozměry

194 х 121,9 х 9,9 mm

Displej

IPS, 7 palců TFT, 1280х800

Barvy

Černá, tmavě modrá, červená

Baterie

Li-Polymer, 4000 mAH

Procesor

Rockchip 3066 (Dual Core 1.5 GHz)

RAM

1 GB

ROM

8 GB

USB rozhraní

Micro USB

Externé paměťový slot

MicroSD slot, Push-Push type, s podporou SDXC a SDHC až do 2TB

Audio výstup

3,5 mm, 2 х 0,5 W reproduktory

Kamera

Přední, 0,3 MPX

Podporované formáty E-knih

 

EPUB, PDF, EPUB, PDF, FB2, FB2.zip, TXT, RTF, HTM, HTML, DOC, DOCX

Podporované formáty obrázků

JPEG, BMP, PNG, GIF

Formáty zvuku

MP3, WMA, AAC, OGG, MIDI

Formáty videa

ASF, MKV, AVI, MP4, FLV, WEBM, 3GP, MOV, MPG, WMV

Hmotnost

300 g

Gyro senzor

+

Wi-Fi

Wi-Fi (802.11 b/g/n)

Předinstalované aplikace a služby

Browser, Calculator, Camera, Clock, Calendar, Contacts, Downloads, Email, Gallery/Video Player, Search, Settings, Music, Video containers, Video codecs, Diary, File Manager, Book Store, Kingsoft Office Multilang, MX Player, CoolReader, LearnEnglish, IM+, AndroidPit, SPB TV, Evernote, Yandex Search, Yandex Maps, Yandex Weather, Yandex Store, Vkontakte, Mail.ru Agent, Odnoklassniki, Gismeteo, Vesti, Megogo, Ivi.ru

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.