23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Praha – Společnost Toshiba uvádí nový špičkový notebook Qosmio X70. Tento stroj je zaměřen na náročné uživatele, kteří chtějí nejvyšší výpočetní výkon, absolutní plynulost her, kvalitní obraz i zvuk a co nejširší možnosti připojení. Nové Qosmio X70 se v Evropě začne prodávat ve třetím čtvrtletí roku 2013.

Nejplynulejší hraní

„Toshiba má u nejnáročnějších uživatelů notebooků, mezi které patří i hráči počítačových her, dobrou pověst a chce si ji udržet," řekl Jiří Horák, country manager divize digitálních produktů a služeb společnosti Toshiba Europe GmbH. „Nové Qosmio X70 splní jejich požadavky v každém ohledu. Je zkonstruováno z nejlepších komponent s nejmodernějšími technologiemi, které jsou dnes k dispozici, navíc má velký Full HD displej s úhlopříčkou 17,3" (43,9 cm). Tento notebook je ideální náhradou za jakýkoli výkonný stolní počítač."

S tak výkonnými komponenty, jako je nejnovější generace procesorů Intel® Core™ a dedikovaná grafika Nvidia® GeForce® GTX 770M se 3 GB GDDR5 paměti, zvládne Qosmio X70 snadno zpracovávat i několik náročných úloh najednou. Dokonce i nejrychlejší hry a akční scény jsou plynulé a jasně zřetelné díky rychlým dobám odezvy displeje (pouhých 8 ms). S optimálním výkonem grafické karty splňuje tento stroj také všechna kritéria pro nasazení všude tam, kde je hlavní prioritou tvorba obsahu, jako je střih videa a úprava fotografií.

Qosmio X70 se svým vzhledem zapadá do jednotného designu produktů Toshiba. To je patrné ze snadno rozpoznatelných prvků, jako jsou hladké zaoblené hrany, výrazné osvětlené tlačítko zapínání a logo umístěné na levé straně pod displejem. Může se ale zároveň pochlubit snadno rozpoznatelným luxusním vzhledem řady Toshiba Qosmio. Ten se vyznačuje použitím výrazně červené barvy, osvětleným logem Qosmio na víku a tmavě stříbrným kartáčovaným hliníkem, který je vidět po otevření víka. Klávesnice s plochými klávesami je červeně podsvícena. Umožňuje tak pohodlné psaní textu a ovládání aplikací i za špatných světelných podmínek – přesně to hráči potřebují.


 

Důležitá fakta a vlastnosti

Toshiba Qosmio X70 – notebook pro zábavu, hraní na maximum a více náročných úloh najednou

  • 17,3” (43,9 cm) Full HD displej s LED podsvícení a dobou odezvy 8 ms, funkce TOSHIBA Resolution+
  • Čtvrtá generace procesorů Intel® Core™ včetně čtyřjádrových modelů; dedikovaná grafika Nvidia® GeForce® GTX 770M (až 3 GB GDDR5 VRAM) s technologií OptimusTM
  • Až 3 TB diskové kapacity se dvěma pozicemi pro HDD a 256GB mSATA SSD; až 32 GB RAM (4× 8 GB)
  • Technologie Intel® WiDi a Miracast™, 4× USB 3.0 (2 s funkcí Toshiba USB Sleep-and-Charge), funkce
    Sleep-and-Music
  • Zvuk: 4 stereo reproduktory harman kardon® s technologií Slipstream™, hudebním výkonem 6 W a funkcí DTS Studio Sound™
  • Barevné provedení: luxusní tmavě stříbrný kartáčovaný hliníkový povrch s červenými prvky a červeně svítícím logem Qosmio na víku
  • OS: Windows 8 (64bit)
 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.