23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most, Litvínov – Redakce našeho zpravodajského serveru e-mostecko.cz vyhlašuje nový ročník populárních soutěží o Tvář měsíce našeho portálu. Posílejte nám své fotky, hlasujte, vyhrajte a my vás nafotíme v našem novém ateliéru. Jeden měsíc, jeden vítěz (či vítězka). A z každého měsíce vytvoříme jeden list do kalendáře. Jak na to? Čtěte dál.

Jak se přihlásit?

Pošlete nám do 23. prosince svoji fotografii přes zprávu na našem facebookovém profilu či na mail info@e-mostecko.cz, připojte své jméno a telefonní číslo (nebude zveřejněné, slouží pouze pro kontakt s vítězem). Od 24. do 30. prosince bude možné hlasovat pro vašeho favorita ve fotogalerii na našem profilu na Facebooku.

Kdo zvítězí a co získá?

První kolo o Tvář měsíce ledna vyhrává ten, kterého fotografie získá nejvíce „lajků". S vítězem poté domluvíme profi focení v našem ateliéru v Litvínově. Výherce získá sadu pěti upravených fotografií + všechny pořízené snímky na DVD, bude tváří měsíce ledna na hlavní fotografii e-mostecka.cz na Facebooku a jedna z fotografií bude zastoupena v chystaném velkém nástěnném kalendáři na rok 2015, jehož prodej spustíme ke konci příštího roku.

Podmínky

Soutěžícím, kteří zašlou své fotografie do internetového hlasování, musí být více než 15 let. Pokud nebude vítězi v den focení v našem ateliéru více než 18 let, musí se dostavit se svým zákonným zástupcem či zajistit podepsaný souhlas se zveřejněním fotografie v kalendáři, formulář dodáme ;).

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.