4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Mostecko - Už máte plány na víkend? Kromě dvou velkých akcí - Svatomichaelských slavností v Litvínově a Dne s Policií ČR v Mostě pro vás máme dalších osm nápadů, kde se zabavit.

Svatomichaelské slavnosti

Tradiční podzimní slavnosti se konají v sobotu v Litvínově. Začíná se v 9 hodin na náměstí. Navštívit můžete jarmark, zajezdíte si na koních, podíváte se na divadelní představení či se zaposloucháte do muziky. V patnáct hodin na hlavním náměstí proběhne pokus o rekord v co největším množství vlastnoručně vyrobených pejsků. V 16 hodin vystoupí báječní Buty.

Voříškiáda v Litvínově

Občanské sdružení ETIAM Litvínov ve spolupráci s Městem Litvínov a Městskou policií Litvínov zvou k účasti v soutěži o nejkrásnějšího voříška Města Litvínova. První ročník litvínovské výstavy psů voříšků a psů čistokrevných bez PP se bude konat v rámci Svatomichaelských slavností na nádvoří zámku v Litvínově od 10 hodin do přibližně 13 hodin.

Farmářské trhy u Repre

V Mostě se v sobotu mezi osmou a dvanáctou hodinou konají tradiční Severočeské farmářské trhy. Kdo dřív příjde, ten bude mít na výběr širší nabídku zboží.

Soutěž voříšků i v Mostě

Kdo se chce podívat nebo se zúčastnit soutěže voříšků, nemusí jezdit z Mostu do Litvínova. V areálu psí školy Rastava u Matyldy se koná třetí ročník voříškiády. Psi všech velikostí, barev a věku se začnou promenádovat počínaje desátou hodinou.

Zábavné odpoledne na Benediktu

V sobotu 28. září na mosteckém Benediktu koná akce Zahájení školního roku s tanečním a fitness studiem KH aneb "když sportuješ, můžeme si spolu hrát". Účastníci se mohou těšit na táborák, soutěže a další zábavu. Startuje se v 15 hodin.

Drakiáda v Lomu

Lom a tamní kynologové pořádají v sobotu 28. září Drakiádu. Uskuteční se na cvičišti kynologického klubu ve směru na bývalé Libkovice. Soutěžit se bude o nejvýše létajícího draka, nejhezčího draka, nejmenšího a největšího draka. Začátek je v 150 hodin.

Václavská pouť v Lovosicích

V sobotu 28. září se od 9:30 hodin koná na Václavském náměstí a v Areálu Osmičky tradiční slavnost se spoustou stánků, atrakcí a vystoupení hudebních hostů jako jsou například: Dechový orchestr Kulturního střediska Lovoš, ZUŠ Lovosice, Cimbálová muzika Slovácko mladší a Jožka Šmukař, Věra Martinová, Mefisto, Jaksi taksi , Paradox, Vitamín. Historická scéna. Vstup volný.

Mistrovské utkání v házené interligy žen

Mostecké házenářky DHK Baník Most na své palubovce přivítají tým Házená Jindřichův Hradec. Přijďte podpořit svůj tým. Hraje se v sobotu od 18 hodin.

Oživlý zámek s Casanovou

Na zámku v Duchcově se v sobotu konají letošní poslední oživené prohlídky s Casanovou, tentokrát navečer a za tmy.  Pořádá Státní zámek Duchcov a Divadlo V Pytli Petra Stolaře.

Den s Policí ČR

V neděli se koná na mosteckém polygonu Den s Policií ČR. Mezi desátou a šestnáctou hodinou můžete vidět ukázky práce Policie ČR, ukázky techniky, navštívíte dětskou zónu, jízdy zručnosti. Z města bude jezdit kyvadlová doprava zdarma.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.