17. ledna 2017 Svátek má Drahoslav

Most - Už víte, jak strávíte víkend? Možná vám mohou pomoci naše tradiční a oblíbené tipy. Najdete mezi nimi zábavu pro pivaře, sportovce a samozřejmě pro děti.

Pivní slavnosti pod střechou

Dvoudenní pivní slavnosti se konají v pátek a v sobotu v prostorech klubu Voko v KD Meduza Most. V pátek se začíná v 16 hodin, celodenní sobotní program proběhne nejen uvnitř klubu Voko, ale již v dopoledních hodinách před KD Meduza, vystoupením Tanečního a fitness studia K. Hlaváčikové Most. Po oba dny se budou nabízet piva z 15 pivovarů. Vstup je zdarma.

Poslední dostihy v Mostě

Závěrečný dostihový den letošní dostihové sezóny čeká na návštěvníky v sobotu na moderním závodišti v Mostě. Jaké dostihy vás čekají? Kromě tradiční Českomoravské ceny - I. kategorie, 3letí a starší koně, 1400 m (v Mostě se poběží již popatnácté ), je tu i dostih druhé kategorie a také v jednom z překážkových dostihů se utkají velmi dobří koně. Areál závodiště se otevírá ve 12 hodin, dostihy začínají od půl druhé. Hlavní dostih se jede ve čtyři odpoledne.

Tvoření v botanické

Botanická zahrada v Teplicích pořádá v sobotu i v neděli mezi desátou a sedmnáctou hodinou Podzimní tvořivé dny. Rodiny s dětmi si zde z přírodních materiálů mohou vyrobit podzimní dekoraci.

Červený hrádek končí sezónu

Poslední letošní kulturní akci pořádá zámek Červený hrádek u Jirkova. V sobotu od 10 hodin dopoledne čeká na návštěvníky zajímavý program. Připraven je například Land-artový workshop, při kterém se rodiče s dětmi dozví zajímavosti z přírodního umění. Pro všechny přítomné jsou určeny bramborové hry i ochutnávka a prodej bramborových specialit. Od tří hodin zahraje k poslechu country kapela Album. Večer zpestří průvod pohádkovým lesem od rybníka ke Knížecí hrobce.

Den stromů v zooparku

Chomutovský zoopark v neděli oslaví Den stromů. Návštěvníci mohou v rámci akce vysadit sazenice kaštanovníku jedlého. Na programu je také soutěž s názvem Cesta lesního mužíka Dubínka nebo otevření nové expozice pand červených, ta bude přístupná od 13 hodin.

Holandský víkend v Lounech

Od pátku do sobotního večera se Louny promění v holandské město. Nejzajímavější program je přichystaný na sobotu. Mírové náměstí zaplní stánky s holandskou tématikou, přítomní budou moci ochutnat holandské sýry nebo se seznámit s hrou Sjoelen. Večer bude ve Stromovce hrát živá hudba.

Uloží Březenského draka

Březenský drak ulehne v neděli 20. října k zimnímu spánku. Při té příležitosti je v areálu Severočeských dolů v Březně u Chomutova připravený celodenní zábavný program. Akce s názvem Uspávání Březenského draka je zdarma a je určená především pro rodiny s dětmi.

Aquasvět je tu rok, bude vodní párty

Plavecký areál Aquasvět v Chomutově oslaví v sobotu první narozeniny. Na návštěvníky čeká celý den sleva 20 procent ze vstupného a ceny v soutěžích pro děti i dospělé. Provozovatel připravil i ukázky plaveckých kurzů. Večer čeká na plavce od 20 hodin vodní párty s hudbou.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.