23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most – Nechcete se o víkendu nudit doma? Máme několik zajímavých tipů na strávení soboty a neděle 9. a 10. listopadu. Můžete vyrazit za zábavou do nákupních center, na sportoviště a přinášíme také nápady na výlety do okolí.

Vyzkoušejte jízdu v závodním voze po světových okruzích

Nechcete trávit víkend venku za nestálého podzimního počasí? A víte, jak se cítí závodní jezdci? Můžete se vžít do jejich kůže v Top Gear simulátoru v mosteckém Centralu. Vyzkoušet tam všechny okruhy světa v různých vozech. Provozní doba je až do 29. ledna příštího roku vždy mezi devátou a dvacátou hodinou. Za jednu jízdu zaplatíte padesátikorunu.

Mistrovské utkání 1. ligy v hokeji

Hokejisté HC Most na svém ledě přivítají v sobotu 9. listopadu tým BK Mladá Boleslav. Přijďte podpořit svůj tým. Začíná se v 17.30 hodin.

Mistrovské utkání interligy házené žen

Nefandíte hokeji, ale máte rádi tým mosteckých Černých andělů? Mostecké házenářky DHK Baník Most na své palubovce přivítají v sobotu od 18 hodin tým DHK Zora Olomouc.

Posilovna o víkendu zadarmo

Nově otevřená posilovna Bulldog Gym v Mostě zve na „Víkend otevřených dveří“, vždy od 8.00 hod do 22.00 hod. Vstupné do tělocvičen bude po celou tuto dobu zdarma a cena masáží bude snížena o polovinu.

Pohádkové čtení ve Staré Vsi

Podívat se můžete v sobotu odpoledne od 14 hodin také do areálu chomutovského zooparku. Koná se tam Pohádkové čtení. Čte se z knihy Františka Nepila, Já, Baryk. Jde o odpoledne určené pro děti s rodiči či prarodiči plné zábavy, čtení, her, soutěží a výtvarné činnosti.

Hvězdná show

Hvězdná show s Agátou Prachařovou, Markem Ztraceným či královnami krásy Eliškou Bučkovou a Luckou Hadašovou se chystá v sobotu 9. listopadu od 15 hodin v teplické Olympii. Představovat se budou oblíbené značky a nové prodejny. Končí se v 18 hodin ohňostrojem.

Do Prahy na podzimní trhy

Do začátku vánočních trhů v Praze zbývá necelý měsíc, ale na Václavském náměstí můžete nakupovat už nyní. I během víkendu tam budou v desítkách stánků k prodeji drobné dárky i vánoční zboží. Trhy budou do 18. listopadu.

Jazzové dny za hranicemi

Za kulturou můžete o víkendu vyrazit také do saských Drážďan. Kdo má rád jazzovou muziku, přijde si tam na své. Během víkendu se tam konají koncerty na různých místech v Drážďanech a v Míšni v rámci festivalu Jazztage. Více informací na tomto odkazu.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.